خانه › کارفرمایان › Wal-Mart Associates, Inc. › Data Engineer III
حقوق H-1B برای Data Engineer III در Wal-Mart Associates, Inc.
283 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی Data Engineer III در Wal-Mart Associates, Inc.. حقوق پایه پیشنهادی میانه $117,000؛ نیمه میانی $109,164 تا $125,000.
درخواستها (LCAs)283
حقوق پیشنهادی میانی$117,000
نیمه میانی حقوقها$109,164–$125,000
صدک ۱۰ تا ۹۰$101,192–$130,469
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 66 | $111,969 |
| سال مالی 2024 | 116 | $117,000 |
| سال مالی 2025 | 73 | $120,000 |
| سال مالی 2026 | 22 | $123,394 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $121,540 سطح I | Bentonville, AR | 27 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $126,690 سطح I | Bentonville, AR | 20 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $124,948 سطح I | Bentonville, AR | 20 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $103,293 سطح I | Bentonville, AR | 20 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $136,664 سطح I | Bentonville, AR | 19 مه 2026 | 15 نوامبر 2026 | تأیید شده |
| $123,188 سطح I | Bentonville, AR | 18 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 14 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $123,600 سطح I | Bentonville, AR | 14 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $106,050 سطح I | Bentonville, AR | 13 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $109,262 سطح I | Bentonville, AR | 13 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $131,429 سطح I | Bentonville, AR | 8 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $107,100 سطح I | Bentonville, AR | 7 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $109,200 سطح I | Bentonville, AR | 7 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $131,016 سطح I | Bentonville, AR | 6 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $153,376 سطح I | Herndon, VA | 4 مه 2026 | 7 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 30 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $124,440 سطح I | Denver, CO | 28 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $114,400 سطح I | Bentonville, AR | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $122,400 سطح I | Bentonville, AR | 15 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $123,599 سطح I | Bentonville, AR | 15 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $135,484 سطح I | Bentonville, AR | 15 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $123,599 سطح II | Bentonville, AR | 8 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | لغو شده |
| $103,293 سطح II | Bentonville, AR | 7 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | لغو شده |
| $135,484 سطح II | Bentonville, AR | 7 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | لغو شده |
| $123,600 سطح II | Bentonville, AR | 7 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | لغو شده |
| $127,169 سطح II | Bentonville, AR | 6 فوریه 2026 | 31 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $123,657 سطح II | Bentonville, AR | 19 سپتامبر 2025 | 23 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $130,000 سطح II | Bentonville, AR | 18 ژوئیه 2025 | 28 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $200,000 سطح II | Bentonville, AR | 11 ژوئیه 2025 | 21 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $130,000 سطح II | Bentonville, AR | 11 ژوئیه 2025 | 21 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $101,277 سطح II | Bentonville, AR | 7 ژوئیه 2025 | 15 اوت 2025 | تأیید شده |
| $120,233 سطح II | Bentonville, AR | 7 ژوئیه 2025 | 14 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $144,079 سطح II | Bentonville, AR | 1 ژوئیه 2025 | 14 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Bentonville, AR | 6 ژوئن 2025 | 7 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $117,500 سطح II | Bentonville, AR | 30 مه 2025 | 23 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $125,000 سطح II | Bentonville, AR | 21 مه 2025 | 16 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 14 مه 2025 | 7 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $104,030 سطح II | Bentonville, AR | 14 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $145,000 سطح II | Denver, CO | 14 مه 2025 | 2 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $112,000 سطح II | Bentonville, AR | 13 مه 2025 | 10 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $133,984 سطح II | Bentonville, AR | 13 مه 2025 | 9 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $115,000 سطح II | Bentonville, AR | 12 مه 2025 | 2 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 8 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $121,900 سطح II | Bentonville, AR | 8 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 8 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $123,065 سطح II | Bentonville, AR | 7 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $118,000 سطح II | Bentonville, AR | 6 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $118,450 سطح II | Bentonville, AR | 6 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $130,000 سطح II | Bentonville, AR | 6 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $128,520 سطح II | Bentonville, AR | 2 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $123,065 سطح II | Bentonville, AR | 2 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $120,510 سطح II | Bentonville, AR | 2 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 2 مه 2025 | 22 اوت 2025 | تأیید شده |
| $117,714 سطح II | Bentonville, AR | 1 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 1 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 30 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $110,242 سطح II | Bentonville, AR | 30 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $113,850 سطح II | Bentonville, AR | 30 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 29 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $140,467 سطح II | Bentonville, AR | 28 آوریل 2025 | 26 مه 2025 | تأیید شده |
| $130,449 سطح II | Bentonville, AR | 28 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $121,176 سطح II | Bentonville, AR | 25 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $131,325 سطح II | Bentonville, AR | 24 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $107,100 سطح II | Bentonville, AR | 24 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 23 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $129,712 سطح II | Bentonville, AR | 18 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $131,169 سطح II | Bentonville, AR | 18 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $129,712 سطح II | Bentonville, AR | 18 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $135,270 سطح II | Bentonville, AR | 18 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $122,423 سطح II | Bentonville, AR | 18 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $135,270 سطح II | Bentonville, AR | 18 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $115,657 سطح II | Bentonville, AR | 9 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $118,940 سطح II | Bentonville, AR | 4 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $115,555 سطح II | Bentonville, AR | 1 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $105,000 سطح II | Bentonville, AR | 27 مارس 2025 | 21 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $122,699 سطح II | Bentonville, AR | 25 مارس 2025 | 11 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $105,000 سطح II | Bentonville, AR | 25 مارس 2025 | 31 مارس 2025 | تأیید شده |
| $109,101 سطح II | Bentonville, AR | 28 فوریه 2025 | 15 اوت 2025 | تأیید شده |
| $118,857 سطح II | Bentonville, AR | 24 فوریه 2025 | 1 اوت 2025 | تأیید شده |
| $121,500 سطح II | Bentonville, AR | 29 ژانویه 2025 | 3 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $113,427 سطح III | Bentonville, AR | 22 ژانویه 2025 | 18 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $122,699 سطح II | Reston, VA | 21 ژانویه 2025 | 11 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Bentonville, AR | 17 ژانویه 2025 | 17 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $130,000 سطح II | Bentonville, AR | 2 ژانویه 2025 | 20 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $115,000 سطح II | Bentonville, AR | 5 دسامبر 2024 | 13 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Bentonville, AR | 3 دسامبر 2024 | 30 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $118,857 سطح II | Bentonville, AR | 18 نوامبر 2024 | 18 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $135,000 سطح II | Bentonville, AR | 7 نوامبر 2024 | 2 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $105,000 سطح II | Bentonville, AR | 7 نوامبر 2024 | 25 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $105,000 سطح II | Bentonville, AR | 4 نوامبر 2024 | 25 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Bentonville, AR | 30 اکتبر 2024 | 18 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $115,000 سطح II | Bentonville, AR | 29 اکتبر 2024 | 13 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | 702 SW 8th Street, AR | 28 اکتبر 2024 | 11 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $104,000 سطح II | Bentonville, AR | 23 اکتبر 2024 | 1 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $125,000 سطح II | Bentonville, AR | 16 اکتبر 2024 | 11 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $130,500 سطح II | Bentonville, AR | 11 اکتبر 2024 | 4 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $115,616 سطح II | Bentonville, AR | 9 اکتبر 2024 | 28 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $115,616 سطح II | Bentonville, AR | 8 اکتبر 2024 | 28 اکتبر 2024 | لغو شده |
| $135,000 سطح II | Bentonville, AR | 30 سپتامبر 2024 | 14 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Bentonville, AR | 25 سپتامبر 2024 | 14 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $108,009 سطح II | Bentonville, AR | 12 سپتامبر 2024 | 23 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $117,000 سطح II | Bentonville, AR | 5 سپتامبر 2024 | 23 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $127,169 سطح II | Bentonville, AR | 30 اوت 2024 | 16 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $115,000 سطح II | Bentonville, AR | 29 اوت 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $118,285 سطح II | Bentonville, AR | 21 اوت 2024 | 6 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Bentonville, AR | 20 اوت 2024 | 16 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $115,295 سطح II | Bentonville, AR | 19 اوت 2024 | 30 اوت 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 14 اوت 2024 | 9 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $115,395 سطح II | Bentonville, AR | 14 اوت 2024 | 19 اوت 2024 | تأیید شده |
| $125,000 سطح II | Bentonville, AR | 14 اوت 2024 | 2 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $129,662 سطح II | Bentonville, AR | 9 اوت 2024 | 19 اوت 2024 | تأیید شده |
| $124,798 سطح II | Bentonville, AR | 9 اوت 2024 | 2 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $99,282 سطح II | Bentonville, AR | 8 اوت 2024 | 26 اوت 2024 | تأیید شده |
| $118,800 سطح II | Bentonville, AR | 7 اوت 2024 | 2 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $108,052 سطح II | Bentonville, AR | 6 اوت 2024 | 19 اوت 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 6 اوت 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 سطح II | Atlanta, GA | 1 اوت 2024 | 9 اوت 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 1 اوت 2024 | 9 اوت 2024 | تأیید شده |
| $107,890 سطح II | Glen Allen, VA | 31 ژوئیه 2024 | 26 اوت 2024 | تأیید شده |
| $115,000 سطح II | Bentonville, AR | 29 ژوئیه 2024 | 26 اوت 2024 | تأیید شده |
| $127,169 سطح II | Bentonville, AR | 25 ژوئیه 2024 | 9 اوت 2024 | تأیید شده |
| $124,070 سطح II | Bentonville, AR | 23 ژوئیه 2024 | 5 اوت 2024 | تأیید شده |
| $112,909 سطح II | Bentonville, AR | 22 ژوئیه 2024 | 19 اوت 2024 | تأیید شده |
| $102,757 سطح II | Bentonville, AR | 19 ژوئیه 2024 | 19 اوت 2024 | تأیید شده |
| $114,285 سطح II | Bentonville, AR | 18 ژوئیه 2024 | 5 اوت 2024 | تأیید شده |
| $140,467 سطح II | Bentonville, AR | 18 ژوئیه 2024 | 9 اوت 2024 | تأیید شده |
| $116,198 سطح II | Bentonville, AR | 18 ژوئیه 2024 | 29 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $130,000 سطح II | Bentonville, AR | 18 ژوئیه 2024 | 29 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $128,412 سطح II | Hoboken, NJ | 17 ژوئیه 2024 | 9 اوت 2024 | تأیید شده |
| $125,886 سطح II | Bentonville, AR | 17 ژوئیه 2024 | 29 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $124,260 سطح II | Bentonville, AR | 17 ژوئیه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $127,169 سطح II | Bentonville, AR | 17 ژوئیه 2024 | 5 اوت 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 11 ژوئیه 2024 | 9 اوت 2024 | تأیید شده |
| $128,416 سطح II | Bentonville, AR | 11 ژوئیه 2024 | 9 اوت 2024 | تأیید شده |
| $124,863 سطح II | Bentonville, AR | 11 ژوئیه 2024 | 9 اوت 2024 | تأیید شده |
| $127,169 سطح II | Bentonville, AR | 10 ژوئیه 2024 | 29 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 8 ژوئیه 2024 | 9 اوت 2024 | تأیید شده |
| $128,416 سطح II | Bentonville, AR | 8 ژوئیه 2024 | 29 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $110,000 سطح II | Bentonville, AR | 5 ژوئیه 2024 | 22 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $114,285 سطح II | Bentonville, AR | 3 ژوئیه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 سطح II | Allen, TX | 2 ژوئیه 2024 | 15 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 2 ژوئیه 2024 | 15 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $110,000 سطح II | Bentonville, AR | 2 ژوئیه 2024 | 22 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $112,332 سطح II | Bentonville, AR | 1 ژوئیه 2024 | 22 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $125,000 سطح II | Bentonville, AR | 26 ژوئن 2024 | 22 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $138,897 سطح II | Bentonville, AR | 24 ژوئن 2024 | 15 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $110,150 سطح II | Bentonville, AR | 21 ژوئن 2024 | 5 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $130,652 سطح II | Bentonville, AR | 21 ژوئن 2024 | 15 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $125,049 سطح II | Bentonville, AR | 20 ژوئن 2024 | 8 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $117,000 سطح II | Euless, TX | 14 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 14 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $129,870 سطح II | Bentonville, AR | 14 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $128,416 سطح II | Bentonville, AR | 13 ژوئن 2024 | 24 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 سطح II | Northlake, TX | 13 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 13 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 13 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | لغو شده |
| $127,792 سطح II | Bentonville, AR | 13 ژوئن 2024 | 26 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $99,282 سطح II | Bentonville, AR | 13 ژوئن 2024 | 8 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 سطح II | Richardson, TX | 12 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 12 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $94,500 سطح II | Bentonville, AR | 12 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 سطح II | Dallas, TX | 6 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 6 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $105,000 سطح II | Irving, TX | 6 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $105,000 سطح II | Bentonville, AR | 4 ژوئن 2024 | 10 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $125,049 سطح II | Bentonville, AR | 4 ژوئن 2024 | 14 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 31 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $127,169 سطح II | Bentonville, AR | 30 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $109,780–$180,000 | Sunnyvale, CA | 29 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $93,627 سطح II | Bentonville, AR | 29 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $101,192 سطح II | Bentonville, AR | 22 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $101,192 سطح II | Bentonville, AR | 22 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $121,558 سطح II | Bentonville, AR | 22 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $112,000 سطح II | Bentonville, AR | 21 مه 2024 | 17 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 20 مه 2024 | 3 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $101,192 سطح II | Bentonville, AR | 17 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $121,234 سطح II | Bentonville, AR | 16 مه 2024 | 3 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $121,558 سطح II | Dallas, TX | 9 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $102,164 سطح II | Dallas, TX | 8 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $101,192 سطح II | Dallas, TX | 2 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $101,192 سطح II | Dallas, TX | 2 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $109,091 سطح II | Bentonville, AR | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $114,285 سطح II | Bentonville, AR | 29 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $101,192 سطح II | Dallas, TX | 24 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $105,000 سطح II | Dallas, TX | 24 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $101,192 سطح II | Dallas, TX | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $101,192 سطح II | Dallas, TX | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $101,192 سطح II | Dallas, TX | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $101,192 سطح II | Dallas, TX | 22 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $109,620 سطح II | Dallas, TX | 22 آوریل 2024 | 18 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $108,052 سطح II | Bentonville, AR | 16 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $105,000 سطح II | Dallas, TX | 15 آوریل 2024 | 22 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $114,000 سطح II | Bentonville, AR | 12 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $124,260 سطح II | Dallas, TX | 11 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $138,911–$234,000 | Sunnyvale, CA | 11 آوریل 2024 | 29 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $129,870 سطح II | Dallas, TX | 11 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 8 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $114,285 سطح II | Dallas, TX | 5 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $127,169 سطح II | Dallas, TX | 5 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Bentonville, AR | 4 آوریل 2024 | 15 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $142,630 سطح II | Dallas, TX | 1 آوریل 2024 | 22 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $99,731 سطح II | Bentonville, AR | 1 آوریل 2024 | 4 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $107,831 سطح II | Dallas, TX | 26 مارس 2024 | 14 مه 2024 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Bentonville, AR | 25 مارس 2024 | 22 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $109,061 سطح II | Dallas, TX | 23 فوریه 2024 | 23 اوت 2024 | تأیید شده |
| $117,703 سطح II | Dallas, TX | 16 فوریه 2024 | 16 اوت 2024 | تأیید شده |
| $104,000 سطح II | Bentonville, AR | 7 فوریه 2024 | 4 مارس 2024 | تأیید شده |
| $125,000 سطح II | Dallas, TX | 30 ژانویه 2024 | 5 فوریه 2024 | تأیید شده |
| $110,000 سطح II | Dallas, TX | 24 ژانویه 2024 | 5 فوریه 2024 | تأیید شده |
| $104,863 سطح II | Dallas, TX | 22 ژانویه 2024 | 19 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $130,000 سطح II | Dallas, TX | 2 ژانویه 2024 | 15 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 2 ژانویه 2024 | 22 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Bentonville, AR | 27 دسامبر 2023 | 15 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $117,000 سطح II | Dallas, TX | 7 دسامبر 2023 | 11 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $114,400 سطح II | Bentonville, AR | 21 نوامبر 2023 | 8 مه 2024 | تأیید شده |
| $115,000 سطح II | Dallas, TX | 16 اکتبر 2023 | 30 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $108,160 سطح II | Bentonville, AR | 25 سپتامبر 2023 | 16 مارس 2024 | تأیید شده |
| $148,658–$170,000 سطح II | Sunnyvale, CA | 19 سپتامبر 2023 | 19 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $110,854 سطح II | Bentonville, AR | 15 سپتامبر 2023 | 15 مارس 2024 | تأیید شده |
| $125,000 سطح II | Atlanta, GA | 23 اوت 2023 | 18 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| $95,000 سطح II | Bentonville, AR | 22 اوت 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Dallas, TX | 21 اوت 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $110,000 سطح II | Dallas, TX | 16 اوت 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $107,000 سطح II | Dallas, TX | 11 اوت 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $140,595 سطح II | Reston, VA | 3 اوت 2023 | 18 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Bentonville, AR | 21 ژوئیه 2023 | 31 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $130,000 سطح II | Dallas, TX | 18 ژوئیه 2023 | 14 اوت 2023 | تأیید شده |
| $130,000 سطح II | Leander, TX | 7 ژوئیه 2023 | 10 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $111,013 سطح III | Bentonville, AR | 29 ژوئن 2023 | 3 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $111,308 سطح III | Bentonville, AR | 29 ژوئن 2023 | 14 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $114,141 سطح III | Bentonville, AR | 15 ژوئن 2023 | 10 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $130,000 سطح II | Bentonville, AR | 15 ژوئن 2023 | 10 ژوئیه 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $130,416–$156,000 سطح II | Sunnyvale, CA | 13 ژوئن 2023 | 26 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| $109,455 سطح II | Bentonville, AR | 10 مه 2023 | 19 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| $123,600 سطح II | Charlotte, NC | 8 مه 2023 | 5 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| $117,377 سطح III | Bentonville, AR | 2 مه 2023 | 30 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $98,904 سطح II | Dallas, TX | 2 مه 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $108,712 سطح II | Bentonville, AR | 20 آوریل 2023 | 21 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| $112,630 سطح II | Bentonville, AR | 20 آوریل 2023 | 3 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| $130,000 سطح II | Hoboken, NJ | 20 آوریل 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $98,904 سطح II | Dallas, TX | 19 آوریل 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $98,904 سطح II | Dallas, TX | 17 آوریل 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $98,904 سطح II | Dallas, TX | 17 آوریل 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $135,200 سطح II | Dallas, TX | 6 آوریل 2023 | 1 مه 2023 | تأیید شده |
| $104,000 سطح II | Dallas, TX | 3 آوریل 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $115,000 سطح II | Dallas, TX | 3 آوریل 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $105,000 سطح II | Bentonville, AR | 3 آوریل 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Dallas, TX | 3 آوریل 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $94,372 سطح II | Bentonville, AR | 3 آوریل 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $109,164 سطح II | Bentonville, AR | 29 مارس 2023 | 4 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| $130,416–$170,000 سطح II | Sunnyvale, CA | 21 مارس 2023 | 17 اوت 2023 | تأیید شده |
| $109,164 سطح II | Bentonville, AR | 19 مارس 2023 | 4 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| $99,960 سطح III | Bentonville, AR | 10 مارس 2023 | 27 مارس 2023 | تأیید شده |
| $108,068 سطح III | Bentonville, AR | 6 مارس 2023 | 28 اوت 2023 | تأیید شده |
| $130,416–$170,000 سطح II | Sunnyvale, CA | 2 مارس 2023 | 20 مارس 2023 | تأیید شده |
| $102,500 سطح II | Hoboken, NJ | 16 فوریه 2023 | 3 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $108,210 سطح II | Dallas, TX | 2 فوریه 2023 | 1 اوت 2023 | تأیید شده |
| $130,000 سطح II | Dallas, TX | 25 ژانویه 2023 | 20 فوریه 2023 | تأیید شده |
| $97,815 سطح III | Bentonville, AR | 23 ژانویه 2023 | 6 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Dallas, TX | 19 ژانویه 2023 | 6 فوریه 2023 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Dallas, TX | 19 ژانویه 2023 | 30 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $135,000 سطح II | Dallas, TX | 19 ژانویه 2023 | 13 فوریه 2023 | تأیید شده |
| $115,000 سطح II | Bentonville, AR | 9 ژانویه 2023 | 23 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $130,000 سطح II | Bentonville, AR | 9 ژانویه 2023 | 23 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Dallas, TX | 20 دسامبر 2022 | 9 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $105,000 سطح II | Bentonville, AR | 9 دسامبر 2022 | 19 دسامبر 2022 | تأیید شده |
| $150,000 سطح II | Hoboken, NJ | 8 دسامبر 2022 | 2 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $108,000 سطح II | Bentonville, AR | 6 دسامبر 2022 | 19 دسامبر 2022 | تأیید شده |
| $115,000 سطح II | Dallas, TX | 6 دسامبر 2022 | 19 دسامبر 2022 | تأیید شده |
| $125,000 سطح II | Bentonville, AR | 5 دسامبر 2022 | 26 دسامبر 2022 | تأیید شده |
| $94,966 سطح II | Bentonville, AR | 21 نوامبر 2022 | 26 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $125,000 سطح II | Dallas, TX | 21 نوامبر 2022 | 12 دسامبر 2022 | تأیید شده |
| $155,000 سطح II | Sunnyvale, CA | 20 اکتبر 2022 | 7 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $105,000 سطح II | Dallas, TX | 17 اکتبر 2022 | 14 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Dallas, TX | 10 اکتبر 2022 | 7 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $97,739 سطح II | Dallas, TX | 15 ژوئیه 2022 | 25 ژوئیه 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $110,000 سطح II | Bentonville, AR | 24 فوریه 2022 | 14 مارس 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $120,000 سطح II | Dallas, TX | 14 دسامبر 2021 | 10 ژانویه 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $95,245 سطح III | Bentonville, AR | 15 ژوئیه 2021 | 4 سپتامبر 2021 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $102,247 سطح III | Bentonville, AR | 4 ژوئن 2021 | 27 نوامبر 2021 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $100,000 سطح II | Dallas, TX | 19 مه 2021 | 8 ژوئن 2021 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $95,500 | Bentonville, AR | 17 نوامبر 2020 | 1 دسامبر 2020 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $95,500 | Dallas, TX | 17 نوامبر 2020 | 1 دسامبر 2020 | تأیید شده، سپس لغو شده |
Data Engineer III در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در Wal-Mart Associates, Inc.
- Software Engineer III$117,000
- Senior Software Engineer$150,080
- Staff Software Engineer$153,301
- Senior Data Scientist$163,668
- Senior Manager, Software Engineering$165,000
- Staff Product Manager$155,374
- Staff Data Scientist$171,337
- Principal Software Engineer$167,149
- Senior Product Manager$147,175
- Senior Data Analyst$120,000
- Senior Data Engineer$140,000
- Manager, Advanced Analytics$127,875
- Data Scientist III$130,000
- Data Scientist$129,839
- Senior Manager, Data Science$172,170
- Senior Manager, Advanced Analytics$150,000
- Software Engineer II$104,414
- Principal Product Manager$167,904
- Staff Technical Program Manager$161,890
- Quality Engineer III$105,000
- Product Manager III$120,000
- Staff Data Engineer$153,301
- Principal Data Scientist$175,000
- Manager II, Product Management$140,221
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).