خانه › کارفرمایان › Wal-Mart Associates, Inc. › Senior Data Engineer
حقوق H-1B برای Senior Data Engineer در Wal-Mart Associates, Inc.
201 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی Senior Data Engineer در Wal-Mart Associates, Inc.. حقوق پایه پیشنهادی میانه $140,000؛ نیمه میانی $130,723 تا $150,898.
درخواستها (LCAs)201
حقوق پیشنهادی میانی$140,000
نیمه میانی حقوقها$130,723–$150,898
صدک ۱۰ تا ۹۰$122,000–$160,598
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 43 | $140,000 |
| سال مالی 2024 | 66 | $141,082 |
| سال مالی 2025 | 47 | $142,840 |
| سال مالی 2026 | 40 | $143,820 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $133,900 سطح II | Bentonville, AR | 17 ژوئن 2026 | 27 نوامبر 2026 | تأیید شده |
| $136,828 سطح II | Bentonville, AR | 21 مه 2026 | 30 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $117,000–$234,000 | Sunnyvale, CA | 20 مه 2026 | 19 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $147,466 سطح II | Bentonville, AR | 4 مه 2026 | 3 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $165,454 سطح II | Bellevue, WA | 30 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $155,850 سطح II | Bentonville, AR | 29 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $166,715 سطح II | Hoboken, NJ | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $140,760 سطح II | Bentonville, AR | 23 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $151,773 سطح II | Bentonville, AR | 23 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $161,197 سطح II | Bentonville, AR | 21 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $150,080–$234,000 | Sunnyvale, CA | 17 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $137,461 سطح II | Bentonville, AR | 15 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $150,100 سطح II | Bentonville, AR | 15 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $143,820 سطح II | Bentonville, AR | 15 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $145,328 سطح II | Bentonville, AR | 15 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $125,569 سطح II | Bentonville, AR | 15 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $166,715 سطح III | Hoboken, NJ | 14 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $132,114 سطح II | Bentonville, AR | 13 آوریل 2026 | 28 اوت 2026 | تأیید شده |
| $136,211 سطح II | Bentonville, AR | 13 آوریل 2026 | 4 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $137,387 سطح II | Little Rock, AR | 10 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $137,461 سطح III | Bentonville, AR | 6 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $137,387 سطح III | Little Rock, AR | 3 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $166,715 سطح III | Hoboken, NJ | 2 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $150,100 سطح III | Bentonville, AR | 2 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $150,100 سطح III | Bentonville, AR | 2 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $143,820 سطح III | Bentonville, AR | 2 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $145,328 سطح III | Bentonville, AR | 1 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $125,569 سطح III | Bentonville, AR | 1 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $150,080–$234,000 | Sunnyvale, CA | 1 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $161,197 سطح IV | Bentonville, AR | 31 مارس 2026 | 30 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $136,211 سطح III | Bentonville, AR | 25 مارس 2026 | 4 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $132,114 سطح III | Bentonville, AR | 2 مارس 2026 | 28 اوت 2026 | تأیید شده |
| $172,170–$234,000 | Sunnyvale, CA | 17 فوریه 2026 | 17 اوت 2026 | تأیید شده |
| $132,600 سطح III | Bentonville, AR | 17 دسامبر 2025 | 20 مارس 2026 | تأیید شده |
| $150,080–$234,000 | Sunnyvale, CA | 3 دسامبر 2025 | 20 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $150,080–$234,000 | Sunnyvale, CA | 26 نوامبر 2025 | 20 مارس 2026 | تأیید شده |
| $142,248 سطح III | Bentonville, AR | 24 نوامبر 2025 | 27 مارس 2026 | تأیید شده |
| $133,624 سطح III | Bentonville, AR | 18 نوامبر 2025 | 26 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $122,457 سطح III | Bentonville, AR | 6 نوامبر 2025 | 29 مارس 2026 | تأیید شده |
| $134,861–$234,000 | Sunnyvale, CA | 24 سپتامبر 2025 | 20 مارس 2026 | تأیید شده |
| $153,301–$234,000 | Sunnyvale, CA | 13 اوت 2025 | 12 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $198,874 سطح III | Hoboken, NJ | 1 اوت 2025 | 9 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $129,000 سطح III | Bentonville, AR | 21 ژوئیه 2025 | 22 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $132,006 سطح III | Bentonville, AR | 3 ژوئیه 2025 | 19 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $122,000 سطح III | Bentonville, AR | 1 ژوئیه 2025 | 28 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $153,301–$234,000 | Sunnyvale, CA | 4 ژوئن 2025 | 12 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $141,751–$234,000 | San Bruno, CA | 29 مه 2025 | 28 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $156,000 سطح III | Bentonville, AR | 20 مه 2025 | 9 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $133,979 سطح III | Bentonville, AR | 14 مه 2025 | 12 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $128,923 سطح III | Bentonville, AR | 12 مه 2025 | 11 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $153,301–$234,000 | Sunnyvale, CA | 8 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $139,816 سطح III | Bentonville, AR | 8 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $145,000 سطح III | Bentonville, AR | 6 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $130,000 سطح III | Bentonville, AR | 25 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $136,535 سطح III | Bentonville, AR | 23 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $139,536 سطح III | Bentonville, AR | 21 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $122,000 سطح III | Bentonville, AR | 18 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $144,299 سطح III | Bentonville, AR | 18 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $152,148–$234,000 | Sunnyvale, CA | 10 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $130,000 سطح III | Bentonville, AR | 9 آوریل 2025 | 14 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $153,301–$234,000 | Sunnyvale, CA | 8 آوریل 2025 | 28 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $122,000 سطح II | Bentonville, AR | 4 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $121,326 سطح III | Bentonville, AR | 31 مارس 2025 | 30 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $130,000 سطح III | Bentonville, AR | 25 مارس 2025 | 24 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $142,840 سطح II | Bentonville, AR | 24 مارس 2025 | 14 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $137,036 سطح III | Bentonville, AR | 17 مارس 2025 | 16 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $152,818 سطح III | Bentonville, AR | 17 مارس 2025 | 15 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $152,844 سطح III | Saint Johns, FL | 26 فوریه 2025 | 20 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $153,301–$234,000 | Sunnyvale, CA | 18 فوریه 2025 | 25 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $153,301–$234,000 | Sunnyvlae, CA | 28 ژانویه 2025 | 1 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $153,301–$234,000 سطح III | Tracy, CA | 27 ژانویه 2025 | 25 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $153,301–$234,000 | Sunnyvale, CA | 27 ژانویه 2025 | 25 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $149,009 سطح III | Bentonville, AR | 22 ژانویه 2025 | 3 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $120,241 سطح III | Bentonville, AR | 15 ژانویه 2025 | 17 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $152,000 سطح III | Dallas, TX | 6 ژانویه 2025 | 27 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $125,191 سطح III | Bentonville, AR | 6 ژانویه 2025 | 27 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $152,844 سطح III | Jacksonville, FL | 30 دسامبر 2024 | 20 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $145,000 سطح III | Bentonville, AR | 20 نوامبر 2024 | 10 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $145,000 سطح III | Bentonville, AR | 12 نوامبر 2024 | 9 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $133,696 سطح III | Bentonville, AR | 8 نوامبر 2024 | 30 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $125,546 سطح III | Bentonville, AR | 8 نوامبر 2024 | 2 مارس 2025 | تأیید شده |
| $153,301–$234,000 | Sunnyvale, CA | 5 نوامبر 2024 | 1 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $153,301–$234,000 پارهوقت | Sunnyvale, CA | 30 اکتبر 2024 | 1 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $155,672 سطح III | Bentonville, AR | 7 اکتبر 2024 | 4 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $137,036 سطح III | Bentonville, AR | 1 اکتبر 2024 | 28 مارس 2025 | تأیید شده |
| $127,878 سطح III | Bentonville, AR | 26 سپتامبر 2024 | 30 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $127,722 سطح III | Bentonville, AR | 25 سپتامبر 2024 | 30 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $151,819 سطح III | Bentonville, AR | 25 سپتامبر 2024 | 30 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $138,000 سطح III | Bentonville, AR | 18 سپتامبر 2024 | 19 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $142,683 سطح III | Dallas, TX | 17 سپتامبر 2024 | 30 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $150,762–$234,000 | Sunnyvale, CA | 13 سپتامبر 2024 | 23 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $150,762–$234,000 سطح III | Sachse, TX | 13 سپتامبر 2024 | 23 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $150,762–$234,000 | Sunnyvale, CA | 9 سپتامبر 2024 | 27 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $150,762–$234,000 | Sunnyvale, CA | 3 سپتامبر 2024 | 6 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $133,696 سطح III | Bentonville, AR | 29 اوت 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $150,762–$234,000 | Sunnyvale, CA | 23 اوت 2024 | 9 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $134,962 سطح III | Bentonville, AR | 21 اوت 2024 | 6 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $129,600 سطح III | Bentonville, AR | 21 اوت 2024 | 26 اوت 2024 | تأیید شده |
| $156,768 سطح III | Bentonville, AR | 20 اوت 2024 | 30 اوت 2024 | تأیید شده |
| $150,762–$234,000 | Sunnyvale, CA | 13 اوت 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $139,441 سطح III | Bentonville, AR | 12 اوت 2024 | 26 اوت 2024 | تأیید شده |
| $130,739 سطح III | Bentonville, AR | 9 اوت 2024 | 19 اوت 2024 | تأیید شده |
| $145,284 سطح III | Bentonville, AR | 9 اوت 2024 | 19 اوت 2024 | تأیید شده |
| $152,818 سطح III | Bentonville, AR | 8 اوت 2024 | 19 اوت 2024 | تأیید شده |
| $130,675 سطح III | Bentonville, AR | 8 اوت 2024 | 26 اوت 2024 | تأیید شده |
| $143,432 سطح IV | Bentonville, AR | 7 اوت 2024 | 22 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $150,762–$234,000 | Sunnyvale, CA | 5 اوت 2024 | 21 اوت 2024 | تأیید شده |
| $142,516 سطح III | Bentonville, AR | 30 ژوئیه 2024 | 9 اوت 2024 | تأیید شده |
| $132,092 سطح III | Bentonville, AR | 30 ژوئیه 2024 | 19 اوت 2024 | تأیید شده |
| $150,762–$234,000 | Sunnyvale, CA | 29 ژوئیه 2024 | 9 اوت 2024 | تأیید شده |
| $138,406 سطح III | Bentonville, AR | 25 ژوئیه 2024 | 5 اوت 2024 | تأیید شده |
| $190,022 سطح III | Bentonville, AR | 23 ژوئیه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $127,215 سطح III | Bentonville, AR | 16 ژوئیه 2024 | 8 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $137,036 سطح III | Bentonville, AR | 16 ژوئیه 2024 | 3 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $129,600 سطح III | Bentonville, AR | 16 ژوئیه 2024 | 29 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $138,680 سطح II | Reston, VA | 10 ژوئیه 2024 | 4 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $122,738 سطح III | Bentonville, AR | 10 ژوئیه 2024 | 2 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$234,000 | Sunnyvale, CA | 9 ژوئیه 2024 | 29 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $149,009 سطح III | Bentonville, AR | 2 ژوئیه 2024 | 22 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $176,342 سطح III | Bentonville, AR | 27 ژوئن 2024 | 15 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $138,379 سطح III | Bentonville, AR | 26 ژوئن 2024 | 22 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $150,762–$234,000 | Sunnyvale, CA | 20 ژوئن 2024 | 6 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $150,762–$234,000 | Sunnyvale, CA | 11 ژوئن 2024 | 1 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $151,410 سطح III | Bentonville, AR | 10 ژوئن 2024 | 17 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $141,783 سطح III | Dallas, TX | 6 ژوئن 2024 | 24 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $150,470 سطح III | Dallas, TX | 6 ژوئن 2024 | 24 ژوئن 2024 | لغو شده |
| $131,124 سطح III | Bentonville, AR | 30 آوریل 2024 | 2 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $127,493 سطح III | Bentonville, AR | 25 آوریل 2024 | 13 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $190,022 سطح III | New York, NY | 12 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $184,487 سطح III | New York, NY | 12 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | لغو شده |
| $135,888 سطح II | Dallas, TX | 3 آوریل 2024 | 4 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $138,406 سطح III | Dallas, TX | 3 آوریل 2024 | 6 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$234,000 | Sunnyvale, CA | 3 آوریل 2024 | 29 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $132,218 سطح III | Dallas, TX | 3 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $135,000 سطح III | Bentonville, AR | 26 مارس 2024 | 8 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $118,361 پارهوقت · سطح II | Bentonville, AR | 21 مارس 2024 | 20 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $109,796 سطح II | Bentonville, AR | 20 مارس 2024 | 15 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $150,762–$234,000 | Sunnyvale, CA | 19 مارس 2024 | 26 مارس 2024 | تأیید شده |
| $140,381 سطح III | Dallas, TX | 18 مارس 2024 | 20 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $150,762–$234,000 | Sunnyvale, CA | 8 مارس 2024 | 12 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $136,706 سطح III | Dallas, TX | 16 فوریه 2024 | 16 اوت 2024 | تأیید شده |
| $153,722 سطح III | Reston, VA | 16 فوریه 2024 | 14 اوت 2024 | تأیید شده |
| $142,516 سطح III | Dallas, TX | 13 فوریه 2024 | 20 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $151,305 سطح III | Bentonville, AR | 9 فوریه 2024 | 8 اوت 2024 | تأیید شده |
| $154,488 سطح III | Reston, VA | 29 ژانویه 2024 | 12 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $142,516 سطح III | Dallas, TX | 29 ژانویه 2024 | 26 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $124,500 سطح III | Dallas, TX | 29 ژانویه 2024 | 19 فوریه 2024 | تأیید شده |
| $120,066 سطح III | Bentonville, AR | 12 ژانویه 2024 | 12 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $153,479 سطح III | Dallas, TX | 3 ژانویه 2024 | 28 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $142,435 سطح III | Dallas, TX | 3 ژانویه 2024 | 28 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $121,545 سطح III | Dallas, TX | 20 نوامبر 2023 | 17 مه 2024 | تأیید شده |
| $130,000 سطح III | Bentonville, AR | 9 نوامبر 2023 | 27 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $130,739 سطح III | Dallas, TX | 9 نوامبر 2023 | 27 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $130,000 سطح III | Dallas, TX | 9 اکتبر 2023 | 6 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $130,000 سطح III | Bentonville, AR | 9 اکتبر 2023 | 6 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $124,043 سطح III | Bentonville, AR | 9 اکتبر 2023 | 17 مارس 2024 | تأیید شده |
| $121,264 سطح III | Dallas, TX | 25 سپتامبر 2023 | 3 مارس 2024 | تأیید شده |
| $168,154–$200,000 | Sunnyvale, CA | 22 سپتامبر 2023 | 12 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $132,561 سطح III | Dallas, TX | 22 سپتامبر 2023 | 22 مارس 2024 | تأیید شده |
| $144,200 سطح III | Dallas, TX | 22 سپتامبر 2023 | 23 مارس 2024 | تأیید شده |
| $128,750 سطح III | Dallas, TX | 16 اوت 2023 | 28 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $129,294 سطح III | Dallas, TX | 2 اوت 2023 | 21 اوت 2023 | تأیید شده |
| $140,000 سطح III | Pflugerville, TX | 19 ژوئیه 2023 | 14 اوت 2023 | تأیید شده |
| $132,384 سطح III | Bentonville, AR | 23 ژوئن 2023 | 21 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $125,000 سطح III | Dallas, TX | 7 ژوئن 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $145,000 سطح III | Dallas, TX | 11 مه 2023 | 5 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| $120,000 سطح III | Dallas, TX | 24 آوریل 2023 | 22 مه 2023 | تأیید شده |
| $140,000 سطح II | Dallas, TX | 11 آوریل 2023 | 8 مه 2023 | تأیید شده |
| $120,000 سطح III | Bentonville, AR | 3 آوریل 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $140,000 سطح III | Dallas, TX | 30 مارس 2023 | 10 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $156,853–$168,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 27 مارس 2023 | 10 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $107,635 سطح II | Dallas, TX | 27 مارس 2023 | 28 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $140,000 سطح III | Dallas, TX | 14 مارس 2023 | 27 مارس 2023 | تأیید شده |
| $103,080 سطح III | Bentonville, AR | 8 مارس 2023 | 30 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $167,149–$200,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 3 مارس 2023 | 20 مارس 2023 | تأیید شده |
| $98,980 سطح III | Bentonville, AR | 1 مارس 2023 | 20 مه 2023 | تأیید شده |
| $167,149–$200,000 سطح III | San Bruno, CA | 1 مارس 2023 | 8 ژوئن 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $109,746 سطح III | Bentonville, AR | 23 فوریه 2023 | 14 اوت 2023 | تأیید شده |
| $110,856 سطح IV | Bentonville, AR | 13 فوریه 2023 | 10 اوت 2023 | تأیید شده |
| $140,000 سطح III | Dallas, TX | 23 ژانویه 2023 | 6 فوریه 2023 | تأیید شده |
| $170,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 20 ژانویه 2023 | 6 فوریه 2023 | تأیید شده |
| $121,605 سطح III | Bentonville, AR | 17 ژانویه 2023 | 19 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $140,000 سطح III | Bentonville, AR | 17 ژانویه 2023 | 13 فوریه 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $170,000 سطح III | Hoboken, NJ | 13 ژانویه 2023 | 30 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $135,000 سطح III | Bentonville, AR | 6 ژانویه 2023 | 23 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $167,149 سطح III | Sunnyvale, CA | 27 دسامبر 2022 | 20 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $180,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 22 دسامبر 2022 | 9 ژانویه 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $185,000 سطح III | Hoboken, NJ | 21 دسامبر 2022 | 9 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $145,000 سطح III | Bentonville, AR | 13 دسامبر 2022 | 9 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $157,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 1 دسامبر 2022 | 12 دسامبر 2022 | تأیید شده |
| $130,000 سطح III | Dallas, TX | 28 نوامبر 2022 | 26 دسامبر 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $170,000 سطح III | San Bruno, CA | 16 نوامبر 2022 | 28 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $135,000 سطح III | Bentonville, AR | 15 نوامبر 2022 | 5 دسامبر 2022 | تأیید شده |
| $112,000 سطح III | Bentonville, AR | 15 نوامبر 2022 | 6 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $140,000 سطح III | Dallas, TX | 26 اکتبر 2022 | 21 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $160,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 4 اکتبر 2022 | 24 اکتبر 2022 | تأیید شده |
| $160,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 4 اکتبر 2022 | 24 اکتبر 2022 | لغو شده |
| $140,000 سطح III | Dallas, TX | 29 سپتامبر 2022 | 10 اکتبر 2022 | تأیید شده |
| $113,299 سطح IV | Bentonville, AR | 19 اوت 2022 | 30 ژانویه 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $130,000 سطح III | Bentonville, AR | 23 مارس 2022 | 28 مارس 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $110,101 سطح IV | Bentonville, AR | 25 فوریه 2021 | 21 اوت 2021 | تأیید شده، سپس لغو شده |
Senior Data Engineer در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در Wal-Mart Associates, Inc.
- Software Engineer III$117,000
- Senior Software Engineer$150,080
- Staff Software Engineer$153,301
- Senior Data Scientist$163,668
- Senior Manager, Software Engineering$165,000
- Staff Product Manager$155,374
- Staff Data Scientist$171,337
- Data Engineer III$117,000
- Principal Software Engineer$167,149
- Senior Product Manager$147,175
- Senior Data Analyst$120,000
- Manager, Advanced Analytics$127,875
- Data Scientist III$130,000
- Data Scientist$129,839
- Senior Manager, Data Science$172,170
- Senior Manager, Advanced Analytics$150,000
- Software Engineer II$104,414
- Principal Product Manager$167,904
- Staff Technical Program Manager$161,890
- Quality Engineer III$105,000
- Product Manager III$120,000
- Staff Data Engineer$153,301
- Principal Data Scientist$175,000
- Manager II, Product Management$140,221
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).