خانه › کارفرمایان › Wal-Mart Associates, Inc. › Senior Data Analyst
حقوق H-1B برای Senior Data Analyst در Wal-Mart Associates, Inc.
221 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی Senior Data Analyst در Wal-Mart Associates, Inc.. حقوق پایه پیشنهادی میانه $120,000؛ نیمه میانی $111,884 تا $137,800.
درخواستها (LCAs)221
حقوق پیشنهادی میانی$120,000
نیمه میانی حقوقها$111,884–$137,800
صدک ۱۰ تا ۹۰$103,969–$150,302
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 26 | $120,000 |
| سال مالی 2024 | 97 | $121,165 |
| سال مالی 2025 | 55 | $120,000 |
| سال مالی 2026 | 40 | $114,694 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $102,300 سطح I | Bentonville, AR | 21 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $115,000 سطح I | Bentonville, AR | 18 مه 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $109,153 سطح I | Bentonville, AR | 13 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $122,760 سطح I | Bentonville, AR | 11 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $107,012 سطح I | Bentonville, AR | 8 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $122,760 سطح I | Bentonville, AR | 7 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $126,981 سطح I | Bentonville, AR | 6 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $107,415 سطح I | Bentonville, AR | 1 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $104,000–$202,000 | Sunnyvale, CA | 29 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $104,000–$202,000 | Sunnyvale, CA | 29 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $92,070 سطح I | Bentonville, AR | 27 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $118,455 سطح I | Bentonville, AR | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $112,530 سطح I | Bentonville, AR | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $114,938 سطح I | Bentonville, AR | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $122,481 سطح I | Bentonville, AR | 23 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $102,300 سطح I | Bentonville, AR | 23 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $112,200 سطح I | Bentonville, AR | 23 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $120,232 سطح I | Bentonville, AR | 23 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $97,185 سطح I | Bentonville, AR | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $98,800 سطح I | Bentonville, AR | 21 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $94,557 سطح I | Bentonville, AR | 17 آوریل 2026 | 4 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $104,000–$202,000 | Sunnyvale, CA | 15 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $150,302 سطح I | Bentonville, AR | 13 آوریل 2026 | 22 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $114,450 سطح I | Bentonville, AR | 13 آوریل 2026 | 10 اوت 2026 | تأیید شده |
| $136,104 سطح I | Bentonville, AR | 13 آوریل 2026 | 17 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $97,185 سطح I | Bentonville, AR | 10 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $98,800 سطح II | Bentonville, AR | 10 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $97,185 سطح II | Bentonville, AR | 6 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $94,557 سطح II | Bentonville, AR | 27 مارس 2026 | 4 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $134,112–$202,000 | Sunnyvale, CA | 13 فوریه 2026 | 12 اوت 2026 | تأیید شده |
| $114,450 سطح III | Bentonville, AR | 12 فوریه 2026 | 10 اوت 2026 | تأیید شده |
| $121,815 سطح III | Bentonville, AR | 3 فوریه 2026 | 24 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $124,199 سطح III | Bentonville, AR | 21 ژانویه 2026 | 24 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $136,104 سطح III | Bentonville, AR | 16 ژانویه 2026 | 17 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $150,302 سطح III | Bentonville, AR | 23 دسامبر 2025 | 22 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $134,112–$202,000 | Sunnyvale, CA | 5 دسامبر 2025 | 8 مه 2026 | تأیید شده |
| $142,530 سطح III | Bentonville, AR | 25 نوامبر 2025 | 14 مه 2026 | تأیید شده |
| $115,131 سطح III | Bentonville, AR | 25 نوامبر 2025 | 11 مه 2026 | تأیید شده |
| $147,564 سطح III | Bentonville, AR | 19 نوامبر 2025 | 5 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $131,048 سطح III | Bentonville, AR | 13 نوامبر 2025 | 18 مارس 2026 | تأیید شده |
| $135,000 سطح III | Denver, CO | 14 اوت 2025 | 25 اوت 2025 | تأیید شده |
| $152,148–$202,000 سطح III | Manteca, CA | 8 اوت 2025 | 1 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $152,148–$202,000 | Sunnyvale, CA | 8 اوت 2025 | 1 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $152,148–$202,000 | Sunnyvale, CA | 7 اوت 2025 | 19 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $152,148–$202,000 | San Bruno, CA | 4 اوت 2025 | 2 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $152,148–$202,000 | San Bruno, CA | 25 ژوئیه 2025 | 3 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $138,366 سطح III | Bentonville, AR | 7 ژوئیه 2025 | 23 اوت 2025 | تأیید شده |
| $152,148–$202,000 | Sunnyvale, CA | 30 ژوئن 2025 | 24 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $113,880 سطح III | Bentonville, AR | 20 ژوئن 2025 | 30 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $113,880 سطح III | Bentonville, AR | 5 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $141,574–$202,000 | San Bruno, CA | 20 مه 2025 | 19 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $113,880 سطح III | Bentonville, AR | 12 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $152,148–$202,000 | Sunnyvale, CA | 8 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Bentonville, AR | 6 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $121,200 سطح II | Bentonville, AR | 29 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $112,530 سطح II | Bentonville, AR | 29 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $107,310 سطح II | Bentonville, AR | 29 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $120,000 سطح III | Bentonville, AR | 25 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $110,000 سطح II | Bentonville, AR | 24 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $122,400 سطح II | Bentonville, AR | 23 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $115,760 سطح II | Bentonville, AR | 23 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $127,875 سطح II | Bentonville, AR | 23 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $119,998 سطح II | Bentonville, AR | 21 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $102,000 سطح II | Bentonville, AR | 21 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $127,599 سطح II | Bentonville, AR | 21 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $116,688 سطح II | Bentonville, AR | 21 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $113,850 سطح II | Bentonville, AR | 18 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $107,100 سطح II | Bentonville, AR | 18 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $139,000 سطح III | Denver, CO | 10 آوریل 2025 | 21 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $139,000 سطح III | Denver, CO | 10 آوریل 2025 | 21 آوریل 2025 | لغو شده |
| $114,026 سطح III | Bentonville, AR | 3 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $113,949–$202,000 | Sunnyvale, CA | 2 آوریل 2025 | 21 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $152,148–$186,000 | Sunnyvale, CA | 2 آوریل 2025 | 1 مه 2025 | تأیید شده |
| $117,652 سطح III | Bentonville, AR | 1 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $116,660 سطح III | Bentonville, AR | 1 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $126,068 سطح III | Bentonville, AR | 27 مارس 2025 | 10 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $113,880 سطح III | Bentonville, AR | 7 مارس 2025 | 17 مارس 2025 | تأیید شده |
| $121,762 سطح III | Bentonville, AR | 28 فوریه 2025 | 22 اوت 2025 | تأیید شده |
| $132,831 سطح III | Bentonville, AR | 3 فوریه 2025 | 1 اوت 2025 | تأیید شده |
| $119,434 سطح III | Bentonville, AR | 13 ژانویه 2025 | 11 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $135,850 سطح III | Dallas, TX | 6 ژانویه 2025 | 20 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $100,000 سطح III | Bentonville, AR | 6 ژانویه 2025 | 3 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $113,949–$202,000 | Sunnyvale, CA | 24 دسامبر 2024 | 2 مه 2025 | تأیید شده |
| $128,545 سطح III | Bentonville, AR | 23 دسامبر 2024 | 20 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $115,000 سطح III | Bentonville, AR | 4 دسامبر 2024 | 30 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $117,377 سطح III | Bentonville, AR | 18 نوامبر 2024 | 11 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $130,000 سطح III | Bentonville, AR | 7 نوامبر 2024 | 18 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $113,880 سطح III | Bentonville, AR | 4 نوامبر 2024 | 11 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $125,000 سطح III | Bentonville, AR | 31 اکتبر 2024 | 13 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $130,000 سطح III | Bentonville, AR | 28 اکتبر 2024 | 11 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $139,722 سطح III | Bentonville, AR | 24 اکتبر 2024 | 18 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $113,949–$202,000 | Sunnyvale, CA | 23 اکتبر 2024 | 3 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $113,880 سطح III | Bentonville, AR | 17 اکتبر 2024 | 30 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $118,169 سطح III | Bentonville, AR | 16 اکتبر 2024 | 3 مارس 2025 | تأیید شده |
| $115,000 سطح II | Bentonville, AR | 15 اکتبر 2024 | 28 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $125,000 سطح III | Bentonville, AR | 25 سپتامبر 2024 | 14 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $140,467 سطح III | Bentonville, AR | 23 سپتامبر 2024 | 30 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $113,880 سطح III | Bentonville, AR | 20 سپتامبر 2024 | 28 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $158,642 سطح III | San Bruno, CA | 19 سپتامبر 2024 | 30 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $113,880 سطح III | Bentonville, AR | 19 سپتامبر 2024 | 14 مارس 2025 | تأیید شده |
| $147,998 سطح III | Bentonville, AR | 13 سپتامبر 2024 | 30 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $115,000 سطح III | Bentonville, AR | 13 سپتامبر 2024 | 7 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $129,662 سطح III | Bentonville, AR | 30 اوت 2024 | 23 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $140,000 سطح II | Hoboken, NJ | 29 اوت 2024 | 16 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $129,662 سطح III | Bentonville, AR | 29 اوت 2024 | 9 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $106,530 سطح II | Bentonville, AR | 26 اوت 2024 | 26 اوت 2024 | تأیید شده |
| $115,000 سطح III | Bentonville, AR | 22 اوت 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $119,858 سطح III | Bentonville, AR | 21 اوت 2024 | 9 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $132,295 سطح III | Bentonville, AR | 20 اوت 2024 | 14 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $95,411 سطح II | Bentonville, AR | 15 اوت 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $125,000 سطح III | Dallas, TX | 13 اوت 2024 | 26 اوت 2024 | تأیید شده |
| $168,069 سطح III | Bentonville, AR | 9 اوت 2024 | 19 اوت 2024 | تأیید شده |
| $115,000 سطح III | Bentonville, AR | 7 اوت 2024 | 12 اوت 2024 | تأیید شده |
| $146,923 سطح III | Bentonville, AR | 6 اوت 2024 | 19 اوت 2024 | تأیید شده |
| $121,165 سطح III | Bentonville, AR | 6 اوت 2024 | 19 اوت 2024 | تأیید شده |
| $113,880 سطح III | Bentonville, AR | 1 اوت 2024 | 6 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $152,916 سطح III | Bentonville, AR | 30 ژوئیه 2024 | 19 اوت 2024 | تأیید شده |
| $134,000 سطح III | Bentonville, AR | 30 ژوئیه 2024 | 12 اوت 2024 | تأیید شده |
| $146,930 سطح III | Reston, VA | 26 ژوئیه 2024 | 10 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $141,119 سطح III | Bentonville, AR | 24 ژوئیه 2024 | 26 اوت 2024 | تأیید شده |
| $120,720 سطح III | Bentonville, AR | 23 ژوئیه 2024 | 12 اوت 2024 | تأیید شده |
| $138,366 سطح III | Bentonville, AR | 23 ژوئیه 2024 | 12 اوت 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$202,000 | Sunnyvale, CA | 18 ژوئیه 2024 | 9 اوت 2024 | تأیید شده |
| $135,692 سطح III | Bentonville, AR | 18 ژوئیه 2024 | 5 اوت 2024 | تأیید شده |
| $127,565 سطح III | Bentonville, AR | 15 ژوئیه 2024 | 9 اوت 2024 | تأیید شده |
| $115,000 سطح III | Bentonville, AR | 15 ژوئیه 2024 | 5 اوت 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$202,000 | Sunnyvale, CA | 11 ژوئیه 2024 | 27 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$202,000 | Sunnyvale, CA | 10 ژوئیه 2024 | 27 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $127,241 سطح III | Bentonville, AR | 10 ژوئیه 2024 | 13 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $133,000 سطح III | Bentonville, AR | 10 ژوئیه 2024 | 29 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $174,340 سطح III | Bentonville, AR | 10 ژوئیه 2024 | 5 اوت 2024 | تأیید شده |
| $155,250 سطح III | Bentonville, AR | 9 ژوئیه 2024 | 29 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $116,140 سطح III | Bentonville, AR | 8 ژوئیه 2024 | 18 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$202,000 | Sunnyvale, CA | 3 ژوئیه 2024 | 15 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$202,000 سطح III | Austin, TX | 3 ژوئیه 2024 | 15 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$202,000 | Sunnyvale, CA | 3 ژوئیه 2024 | 15 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $116,064 سطح III | Bentonville, AR | 3 ژوئیه 2024 | 26 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $141,399 سطح III | Bentonville, AR | 26 ژوئن 2024 | 15 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $106,922 سطح II | Bentonville, AR | 11 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $92,286 سطح II | Arlington, TX | 6 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$202,000 | Sunnyvale, CA | 5 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $111,778 سطح III | Bentonville, AR | 31 مه 2024 | 21 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $111,530 سطح III | Bentonville, AR | 30 مه 2024 | 29 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $92,286 سطح II | Dallas, TX | 8 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $100,870 سطح II | Bentonville, AR | 7 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $111,530 سطح III | Bentonville, AR | 3 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $111,530 سطح III | Bentonville, AR | 3 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$202,000 | Sunnyvale, CA | 2 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $100,618 سطح II | Bentonville, AR | 1 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $108,032 سطح II | Bentonville, AR | 1 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$202,000 | Sunnyvale, CA | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $110,070 سطح III | Dallas, TX | 29 آوریل 2024 | 6 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $120,000 سطح III | Bentonville, AR | 28 آوریل 2024 | 13 مه 2024 | تأیید شده |
| $115,000 سطح III | Bentonville, AR | 28 آوریل 2024 | 13 مه 2024 | تأیید شده |
| $103,896 سطح II | Bentonville, AR | 26 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $101,660 سطح II | Bentonville, AR | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $112,696 سطح III | Bentonville, AR | 24 آوریل 2024 | 4 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $110,000 سطح II | Bentonville, AR | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $115,000 سطح II | Bentonville, AR | 22 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $119,374 سطح II | Bentonville, AR | 22 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $128,974 سطح II | Bentonville, AR | 22 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $104,905 سطح II | Bentonville, AR | 22 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $118,077 سطح III | Bentonville, AR | 19 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $113,948 سطح III | Bentonville, AR | 19 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $105,158 سطح III | Bentonville, AR | 18 آوریل 2024 | 18 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $97,714 سطح III | Dallas, TX | 15 آوریل 2024 | 15 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $120,000 سطح III | Bentonville, AR | 15 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $127,722 سطح II | Dallas, TX | 11 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $95,368 سطح III | Dallas, TX | 2 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $108,522 سطح III | Dallas, TX | 2 آوریل 2024 | 30 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $111,530 سطح III | Bentonville, AR | 27 مارس 2024 | 16 اوت 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$202,000 | Sunnyvale, CA | 26 مارس 2024 | 6 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $115,674 سطح III | Bentonville, AR | 25 مارس 2024 | 9 اوت 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$202,000 | Sunnyvale, CA | 11 مارس 2024 | 1 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$202,000 سطح III | Austin, TX | 7 مارس 2024 | 18 مارس 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$202,000 | Sunnyvale, CA | 7 مارس 2024 | 18 مارس 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$202,000 | San Bruno, CA | 4 مارس 2024 | 30 اوت 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$202,000 | Sunnyvale, CA | 4 مارس 2024 | 1 سپتامبر 2024 | لغو شده |
| $134,100–$202,000 | San Bruno, CA | 1 مارس 2024 | 16 اوت 2024 | تأیید شده |
| $112,500 سطح III | Bentonville, AR | 13 فوریه 2024 | 11 مارس 2024 | تأیید شده |
| $118,000 سطح III | Bentonville, AR | 12 فوریه 2024 | 19 فوریه 2024 | تأیید شده |
| $118,000 سطح III | Bentonville, AR | 12 فوریه 2024 | 19 فوریه 2024 | تأیید شده |
| $125,000 سطح III | Dallas, TX | 31 ژانویه 2024 | 26 فوریه 2024 | تأیید شده |
| $108,248 سطح III | San Antonio, TX | 25 ژانویه 2024 | 26 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $130,000 سطح III | Dallas, TX | 3 ژانویه 2024 | 22 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $110,000 سطح III | Dallas, TX | 28 دسامبر 2023 | 8 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $115,000 سطح III | Bentonville, AR | 21 دسامبر 2023 | 8 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $130,000 سطح III | Dallas, TX | 13 دسامبر 2023 | 25 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $135,000 سطح III | Bentonville, AR | 11 دسامبر 2023 | 2 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$200,000 | Sunnyvale, CA | 9 نوامبر 2023 | 4 مه 2024 | تأیید شده |
| $152,955 سطح III | Dallas, TX | 9 نوامبر 2023 | 12 فوریه 2024 | تأیید شده |
| $140,000 سطح III | Bentonville, AR | 7 نوامبر 2023 | 20 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $147,175–$202,000 | Sunnyvale, CA | 25 اکتبر 2023 | 13 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $111,530 سطح III | Bentonville, AR | 22 سپتامبر 2023 | 9 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $111,530 سطح III | Bentonville, AR | 22 سپتامبر 2023 | 9 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $111,530 سطح III | Bentonville, AR | 22 سپتامبر 2023 | 16 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $147,175–$180,000 | Sunnyvale, CA | 25 اوت 2023 | 15 فوریه 2024 | تأیید شده |
| $147,175–$180,000 | Sunnyvale, CA | 22 اوت 2023 | 15 فوریه 2024 | لغو شده |
| $134,100–$180,000 | San Bruno, CA | 22 اوت 2023 | 3 فوریه 2024 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $130,000 سطح III | Dallas, TX | 18 اوت 2023 | 4 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| $151,736–$180,000 سطح III | San Bruno, CA | 27 ژوئیه 2023 | 14 اوت 2023 | تأیید شده |
| $125,000 سطح III | Bentonville, AR | 21 ژوئن 2023 | 17 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $110,000 سطح III | Bentonville, AR | 20 ژوئن 2023 | 17 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $156,853–$200,000 سطح III | San Bruno, CA | 8 ژوئن 2023 | 18 اوت 2023 | تأیید شده |
| $156,853–$200,000 سطح III | San Bruno, CA | 27 آوریل 2023 | 16 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $109,000 سطح III | Bentonville, AR | 13 آوریل 2023 | 24 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $111,397 سطح III | Bentonville, AR | 31 مارس 2023 | 3 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| $130,000 سطح III | Dallas, TX | 24 فوریه 2023 | 20 مارس 2023 | تأیید شده |
| $155,293–$180,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 23 فوریه 2023 | 12 اوت 2023 | تأیید شده |
| $108,472 سطح III | Bentonville, AR | 22 فوریه 2023 | 10 اوت 2023 | تأیید شده |
| $156,853–$180,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 10 فوریه 2023 | 27 فوریه 2023 | تأیید شده |
| $120,000–$180,000 سطح III | San Bruno, CA | 1 فوریه 2023 | 27 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $110,000 سطح III | Bentonville, AR | 20 ژانویه 2023 | 6 فوریه 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $160,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 19 ژانویه 2023 | 30 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $160,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 30 دسامبر 2022 | 19 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Charlotte, NC | 13 دسامبر 2022 | 26 دسامبر 2022 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Dallas, TX | 13 دسامبر 2022 | 26 دسامبر 2022 | تأیید شده |
| $115,252 سطح III | Bentonville, AR | 27 اکتبر 2022 | 7 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $115,252 سطح III | Dallas, TX | 27 اکتبر 2022 | 7 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $110,000 سطح III | Bentonville, AR | 29 سپتامبر 2022 | 10 اکتبر 2022 | تأیید شده |
| $100,000 سطح III | Bentonville, AR | 31 مارس 2022 | 4 آوریل 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
Senior Data Analyst در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در Wal-Mart Associates, Inc.
- Software Engineer III$117,000
- Senior Software Engineer$150,080
- Staff Software Engineer$153,301
- Senior Data Scientist$163,668
- Senior Manager, Software Engineering$165,000
- Staff Product Manager$155,374
- Staff Data Scientist$171,337
- Data Engineer III$117,000
- Principal Software Engineer$167,149
- Senior Product Manager$147,175
- Senior Data Engineer$140,000
- Manager, Advanced Analytics$127,875
- Data Scientist III$130,000
- Data Scientist$129,839
- Senior Manager, Data Science$172,170
- Senior Manager, Advanced Analytics$150,000
- Software Engineer II$104,414
- Principal Product Manager$167,904
- Staff Technical Program Manager$161,890
- Quality Engineer III$105,000
- Product Manager III$120,000
- Staff Data Engineer$153,301
- Principal Data Scientist$175,000
- Manager II, Product Management$140,221
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).