داده‌های حقوق H1B

خانه › کارفرمایان › Wal-Mart Associates, Inc. › Data Scientist III

حقوق H-1B برای ⁨Data Scientist III⁩ در ⁨Wal-Mart Associates, Inc.⁩

⁨198⁩ درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی ⁨Data Scientist III⁩ در ⁨Wal-Mart Associates, Inc.⁩. حقوق پایه پیشنهادی میانه ⁨$130,000⁩؛ نیمه میانی ⁨$112,000⁩ تا ⁨$142,243⁩.

درخواست‌ها (LCAs)198
حقوق پیشنهادی میانی$130,000
نیمه میانی حقوق‌ها⁨$112,000⁩–⁨$142,243⁩
صدک ۱۰ تا ۹۰⁨$105,913⁩–⁨$144,206⁩

بر اساس سال مالی

سال مالیLCAsحقوق میانی
سال مالی ⁨2024⁩87$123,636
سال مالی ⁨2025⁩73$130,000
سال مالی ⁨2026⁩37$133,952

درخواست‌ها

حقوق پایهمحلثبت شدهتاریخ شروعوضعیت
$144,402–$234,000Sunnyvale, CA21 مه 202615 ژوئن 2026تأیید شده
$144,402–$234,000Sunnyvale, CA21 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$104,000
سطح ⁨I⁩
Bentonville, AR8 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$144,402–$234,000Sunnyvale, CA8 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$122,400
سطح ⁨I⁩
Bentonville, AR7 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$123,600
سطح ⁨I⁩
Bentonville, AR7 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$100,000
سطح ⁨I⁩
Bentonville, AR7 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$136,678
سطح ⁨I⁩
Bentonville, AR6 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$124,800
سطح ⁨I⁩
Bentonville, AR5 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$104,000
سطح ⁨I⁩
Bentonville, AR5 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$171,758
سطح ⁨I⁩
Hoboken, NJ1 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$143,222
سطح ⁨I⁩
Bentonville, AR1 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$104,000
سطح ⁨I⁩
Bentonville, AR30 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$135,150
سطح ⁨I⁩
Bentonville, AR27 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$133,250
سطح ⁨I⁩
Bentonville, AR27 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$140,111
سطح ⁨I⁩
Herndon, VA20 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$117,000–$234,000
سطح ⁨I⁩
San Bruno, CA20 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$108,009
سطح ⁨I⁩
Bentonville, AR20 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$126,129
سطح ⁨I⁩
Grapevine, TX20 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$144,402–$234,000Sunnyvale, CA17 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$117,000–$234,000
سطح ⁨I⁩
San Bruno, CA15 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$144,402–$234,000Sunnyvale, CA15 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$119,600
سطح ⁨I⁩
Bentonville, AR13 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$133,900
سطح ⁨I⁩
Bentonville, AR13 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$117,000–$234,000
سطح ⁨I⁩
San Bruno, CA10 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$144,402–$234,000Sunnyvale, CA10 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$119,600
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR7 آوریل 20261 اکتبر 2026لغو شده
$144,402–$234,000Sunnyvale, CA2 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$144,402–$234,000Sunnyvale, CA2 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$144,402–$234,000Sunnyvale, CA1 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$144,402–$234,000Sunnyvale, CA1 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$140,111
سطح ⁨II⁩
Herndon, VA1 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$133,952–$234,000
سطح ⁨II⁩
San Bruno, CA1 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده، سپس لغو شده
$108,009
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR1 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$166,755
سطح ⁨II⁩
Hoboken, NJ15 ژانویه 202626 ژوئن 2026تأیید شده
$133,952–$234,000
سطح ⁨II⁩
San Bruno, CA16 دسامبر 202512 ژوئن 2026تأیید شده
$123,313
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR8 دسامبر 202530 آوریل 2026تأیید شده
$169,644
سطح ⁨II⁩
Hoboken, NJ19 نوامبر 20258 مه 2026تأیید شده
$171,213
سطح ⁨II⁩
Hoboken, NJ23 سپتامبر 20256 مارس 2026تأیید شده
$147,029–$234,000Sunnyvale, CA13 اوت 202525 اوت 2025تأیید شده
$113,949–$234,000Sunnyvale, CA8 اوت 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA25 ژوئن 20257 نوامبر 2025تأیید شده
$120,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR5 ژوئن 202530 ژوئن 2025تأیید شده
$153,752
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR4 ژوئن 202516 ژوئن 2025تأیید شده
$111,169
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR28 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$127,069
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR28 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA27 مه 202516 ژوئن 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA22 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA14 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000San Jose, CA12 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000
سطح ⁨II⁩
San Bruno, CA12 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$117,937
سطح ⁨II⁩
Reston, VA8 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$129,868
سطح ⁨II⁩
Plano, TX7 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$135,484
سطح ⁨II⁩
Grapevine, TX6 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$98,800
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR2 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$133,900
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR2 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$111,169
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR2 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$124,200
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR2 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA2 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$113,455
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR1 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$131,670
سطح ⁨II⁩
Denver, CO1 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA1 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$112,420
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR30 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$100,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR29 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$127,069
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR25 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$117,000–$234,000San Bruno, CA25 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$119,025
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR24 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$130,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR23 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$135,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR23 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$130,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR23 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$133,900
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR23 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA23 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$120,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR22 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$120,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR21 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA18 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA15 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA15 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA15 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA15 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA15 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA11 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA11 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA11 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$100,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR4 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$100,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR4 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$110,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR4 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$100,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR4 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$129,039
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR27 مارس 202526 سپتامبر 2025تأیید شده
$172,463
سطح ⁨II⁩
Hoboken, NJ19 مارس 202512 سپتامبر 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA28 فوریه 202514 مارس 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA26 فوریه 202522 اوت 2025تأیید شده
$117,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR4 فوریه 20253 مارس 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA21 ژانویه 202510 فوریه 2025تأیید شده
$108,000–$216,000
سطح ⁨II⁩
Los Angeles, CA15 ژانویه 202527 ژانویه 2025تأیید شده
$112,585
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR15 ژانویه 202515 ژوئیه 2025تأیید شده
$135,850
سطح ⁨II⁩
Los Angeles, CA6 ژانویه 202527 ژانویه 2025تأیید شده
$123,465
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR17 دسامبر 20246 ژانویه 2025تأیید شده
$117,000–$234,000
سطح ⁨II⁩
Los Angeles, CA13 دسامبر 202423 دسامبر 2024تأیید شده
$134,860
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR12 دسامبر 20246 ژانویه 2025تأیید شده
$129,769
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR12 دسامبر 20243 ژانویه 2025تأیید شده
$109,091
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR12 دسامبر 20243 ژانویه 2025تأیید شده
$109,091
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR12 دسامبر 20246 ژانویه 2025تأیید شده
$129,769
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR11 دسامبر 202416 دسامبر 2024تأیید شده
$130,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR10 دسامبر 202416 دسامبر 2024تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA20 نوامبر 20241 مه 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA14 نوامبر 20241 مه 2025تأیید شده
$144,075–$234,000Sunnyvale, CA7 نوامبر 20246 ژانویه 2025تأیید شده
$119,480
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR31 اکتبر 20241 نوامبر 2024تأیید شده
$119,480
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX23 اکتبر 202428 اکتبر 2024تأیید شده
$130,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR16 اکتبر 202411 نوامبر 2024تأیید شده
$169,429
سطح ⁨II⁩
Hoboken, NJ25 سپتامبر 202421 مارس 2025تأیید شده
$110,023
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR18 سپتامبر 20247 اکتبر 2024تأیید شده
$118,414–$216,000
سطح ⁨II⁩
Bellevue, WA3 سپتامبر 202420 سپتامبر 2024تأیید شده
$110,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR29 اوت 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$108,000–$216,000
سطح ⁨II⁩
Los Angeles, CA27 اوت 202416 سپتامبر 2024تأیید شده
$119,143
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR19 اوت 20243 ژانویه 2025تأیید شده
$123,636
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR16 اوت 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$142,243–$234,000San Bruno, CA5 اوت 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$104,905
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR25 ژوئیه 202412 اوت 2024تأیید شده
$120,000
سطح ⁨III⁩
Bentonville, AR17 ژوئیه 20245 اوت 2024تأیید شده
$109,356
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR2 ژوئیه 202422 ژوئیه 2024تأیید شده
$111,209
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR1 ژوئیه 202422 ژوئیه 2024تأیید شده
$130,000
سطح ⁨II⁩
Hoboken, NJ28 ژوئن 20249 اوت 2024تأیید شده
$119,480
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR20 ژوئن 20248 ژوئیه 2024تأیید شده
$104,905
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR20 ژوئن 20248 ژوئیه 2024تأیید شده
$124,675
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR14 ژوئن 202428 ژوئن 2024تأیید شده
$140,314
سطح ⁨II⁩
Peachtree Corners, GA14 ژوئن 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911
سطح ⁨II⁩
Peachtree Corners, GA14 ژوئن 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA14 ژوئن 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$129,638
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX13 ژوئن 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$104,905
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR13 ژوئن 20248 ژوئیه 2024تأیید شده
$130,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR11 ژوئن 202424 ژوئن 2024تأیید شده
$115,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR10 ژوئن 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$112,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR9 ژوئن 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$142,243–$234,000San Bruno, CA6 ژوئن 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA5 ژوئن 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$116,364
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR30 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$110,150
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR30 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$106,919
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR30 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$106,919
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR30 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$105,891
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR24 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$130,921
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR24 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$107,490
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR22 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA20 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$109,091
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX20 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$103,896
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR17 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$142,243–$234,000San Bruno, CA17 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA16 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA15 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA9 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$105,891
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX9 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$115,000
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX8 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$112,000
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX8 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$110,000
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR8 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA7 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$109,762
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR3 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA30 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$109,091
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX30 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$103,896
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR30 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$109,091
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX30 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$143,195
سطح ⁨II⁩
Bellevue, WA25 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$105,913
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX24 آوریل 202418 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA24 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA24 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$110,150
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX22 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$142,243–$234,000San Bruno, CA19 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$111,240
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR19 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$156,550
سطح ⁨II⁩
Hoboken, NJ18 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA17 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$116,364
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX16 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$115,234
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX16 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$131,130
سطح ⁨II⁩
Hoboken, NJ15 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA15 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$100,870
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR15 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$107,490
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX15 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$109,620
سطح ⁨II⁩
Atlanta, GA15 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$155,465
سطح ⁨II⁩
Hoboken, NJ11 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$136,174
سطح ⁨II⁩
Hoboken, NJ11 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$105,913
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR11 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,998
سطح ⁨II⁩
Hoboken, NJ11 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$130,921
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX10 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده، سپس لغو شده
$105,913
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR10 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$106,919
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX10 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,763
سطح ⁨II⁩
Bentonville, AR10 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$130,000
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX10 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$103,896
سطح ⁨II⁩
Atlanta, GA10 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA10 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA9 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA8 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA8 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA5 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$106,919
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX5 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$129,769
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX5 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$142,243–$234,000Sunnyvale, CA21 مارس 20248 آوریل 2024تأیید شده
$138,911–$234,000Sunnyvale, CA6 مارس 202431 اوت 2024تأیید شده
$138,911–$234,000San Bruno, CA9 فوریه 202426 فوریه 2024تأیید شده
$130,000
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX23 ژانویه 202429 ژانویه 2024تأیید شده
$125,000
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX17 اکتبر 202313 نوامبر 2023تأیید شده

⁨Data Scientist III⁩ در تمام کارفرمایان →

سایر مشاغل در ⁨Wal-Mart Associates, Inc.⁩

حقوق‌ها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شده‌اند؛ آمارها فقط شامل درخواست‌های تمام‌وقت تاییدشده می‌شوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA می‌تواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: داده‌های افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ (آخرین تصمیم: ⁨30 ژوئن 2026⁩).