Kezdőlap › Munkáltatók › NVIDIA Corporation › Architect Solutions
Architect Solutions a(z) NVIDIA Corporation cégnél: H-1B fizetések
48 munkavállalási engedély kérelem a(z) Architect Solutions pozícióra a(z) NVIDIA Corporation cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $153 103; középső 50%: $147 000–$165 090.
Kérelmek (LCA)48
Medián ajánlott fizetés$153 103
Fizetések középső fele$147 000–$165 090
10–90. percentilis$140 470–$180 213
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 6 | $148 146 |
| 2024. év | 11 | $144 000 |
| 2025. év | 5 | $174 117 |
| 2026. év | 26 | $153 103 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $182 208–$241 500 IV. szint | Brooklyn, NY | 2026. jún. 1. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $139 235–$195 500 II. szint | Santa Clara, CA | 2026. máj. 28. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $153 311–$241 500 | Santa Clara, CA | 2026. máj. 27. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $149 240–$195 500 II. szint | Redmond, WA | 2026. máj. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $164 403–$241 500 II. szint | Santa Clara, CA | 2026. máj. 18. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $153 311–$241 500 | Santa Clara, CA | 2026. máj. 13. | 2026. júl. 2. | Tanúsított |
| $218 171–$287 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. máj. 4. | 2026. máj. 11. | Tanúsított |
| $139 235–$195 500 II. szint | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 27. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $153 103–$241 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $153 103–$241 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $153 103–$241 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $153 103–$241 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $153 103–$241 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $153 103–$241 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 18. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $153 103–$241 500 | San Jose, CA | 2026. ápr. 17. | 2026. ápr. 30. | Tanúsított |
| $153 103–$241 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 9. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $152 000–$241 500 III. szint | Houston, TX | 2026. ápr. 8. | 2026. ápr. 12. | Tanúsított |
| $153 103–$241 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 6. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $184 000–$287 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 2. | 2026. ápr. 2. | Tanúsított |
| $153 103–$235 750 | Santa Clara, CA | 2026. febr. 26. | 2026. márc. 2. | Tanúsított |
| $148 000–$287 500 III. szint | Jersey City, NJ | 2026. febr. 11. | 2026. ápr. 2. | Tanúsított |
| $168 958–$235 750 III. szint | San Jose, CA | 2026. jan. 22. | 2026. jan. 31. | Tanúsított |
| $180 710–$235 750 III. szint | Redmond, WA | 2025. dec. 24. | 2026. jan. 3. | Tanúsított |
| $168 958–$235 750 III. szint | Santa Clara, CA | 2025. dec. 10. | 2026. jan. 5. | Tanúsított |
| $168 958–$235 750 III. szint | Santa Clara, CA | 2025. dec. 10. | 2025. dec. 10. | Tanúsított |
| $148 000–$235 750 III. szint | Redmond, WA | 2025. dec. 9. | 2025. dec. 14. | Tanúsított |
| $226 158–$287 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. ápr. 28. | 2025. máj. 1. | Tanúsított |
| $174 117–$235 750 IV. szint | Golden, CO | 2025. ápr. 14. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $154 731–$235 750 III. szint | Plainsboro, NJ | 2025. jan. 10. | 2025. jan. 15. | Tanúsított |
| $180 000–$276 180 E-3 | Santa Clara, CA | 2024. okt. 4. | 2024. nov. 17. | Tanúsított |
| $169 770–$230 000 III. szint | Santa Clara, CA | 2024. aug. 19. | 2024. szept. 2. | Tanúsított |
| $158 746–$230 000 III. szint | Santa Clara, CA | 2024. jún. 28. | 2024. dec. 15. | Tanúsított |
| $148 000–$230 000 | Santa Clara, CA | 2024. máj. 31. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $148 000–$230 000 | Santa Clara, CA | 2024. ápr. 11. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $148 000–$230 000 III. szint | Seattle, WA | 2024. ápr. 10. | 2024. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $144 000–$224 250 | Santa Clara, CA | 2024. márc. 25. | 2024. aug. 1. | Tanúsított |
| $129 730–$184 000 II. szint | Santa Clara, CA | 2024. márc. 15. | 2024. szept. 14. | Tanúsított |
| $144 000–$224 250 III. szint | Golden, CO | 2024. márc. 7. | 2024. szept. 6. | Tanúsított |
| $112 000–$184 000 II. szint | Little Rock, AR | 2024. febr. 27. | 2024. aug. 27. | Tanúsított |
| $144 000–$224 250 II. szint | Broomfield, CO | 2024. jan. 29. | 2024. febr. 5. | Tanúsított |
| $144 000–$224 250 III. szint | Raleigh, NC | 2024. jan. 25. | 2024. júl. 25. | Tanúsított |
| $144 000–$224 250 III. szint | Prosper, TX | 2023. dec. 5. | 2023. dec. 18. | Tanúsított |
| $141 000–$211 000 III. szint | Houston, TX | 2023. aug. 4. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 149–$211 000 E-3 · III. szint | Santa Clara, CA | 2023. ápr. 19. | 2023. máj. 15. | Tanúsított |
| $156 853–$211 000 III. szint | Santa Clara, CA | 2023. márc. 29. | 2023. ápr. 10. | Tanúsított |
| $155 293–$211 000 III. szint | Santa Clara, CA | 2023. márc. 17. | 2023. aug. 1. | Tanúsított |
| $141 000–$211 000 II. szint | Boulder, CO | 2023. febr. 15. | 2023. febr. 27. | Tanúsított |
| $104 400–$169 650 II. szint | Little Rock, AR | 2023. jan. 18. | 2023. júl. 18. | Tanúsított |
Architect Solutions minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) NVIDIA Corporation cégnél
- Software Engineer$184 000
- Engineer Senior Systems Software$184 000
- Hardware Engineer, Electronics$166 366
- Research Scientist$173 971
- Engineer Senior ASIC$170 509
- Architect$181 293
- Program Manager$189 736
- Product Manager$198 702
- Verification Engineer$168 000
- Manager Systems Software$224 000
- Architect Senior$186 472
- ASIC Engineer$196 000
- Engineer Senior Verification$169 666
- Solutions Architect$169 770
- Engineer Systems Software$142 318
- Physical Design Engineer$177 341
- Business Systems Analyst$167 190
- Senior Research Scientist$201 094
- Engineer Senior Software$183 083
- Engineer Senior Mixed Signal Design$186 472
- CAD Engineer$180 003
- Senior Architect$192 941
- Engineer Senior Physical Design$185 864
- System Design Engineer$157 779
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).