H1B béradatok

Kezdőlap › Munkáltatók › NVIDIA Corporation › Engineer Senior Verification

Engineer Senior Verification a(z) NVIDIA Corporation cégnél: H-1B fizetések

97 munkavállalási engedély kérelem a(z) Engineer Senior Verification pozícióra a(z) NVIDIA Corporation cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $169 666; középső 50%: $167 636–$196 679.

Kérelmek (LCA)97
Medián ajánlott fizetés$169 666
Fizetések középső fele$167 636–$196 679
10–90. percentilis$148 305–$216 091

Pénzügyi év szerint

Pénzügyi évLCA-kMediánbér
2023. év1$163 000
2024. év3$156 000
2025. év7$171 787
2026. év83$169 666

Kérelmek

AlapbérHelyszínBenyújtvaKezdő dátumÁllapot
$169 666–$218 500Santa Clara, CA2026. jún. 23.2026. júl. 5.Tanúsított
$169 666–$218 500Santa Clara, CA2026. jún. 11.2026. jún. 20.Tanúsított
$216 091–$310 500
IV. szint
Santa Clara, CA2026. jún. 11.2026. júl. 1.Tanúsított
$216 091–$264 500
IV. szint
Santa Clara, CA2026. jún. 8.2026. okt. 1.Tanúsított
$168 000–$264 500
IV. szint
Austin, TX2026. jún. 2.2026. okt. 1.Tanúsított
$169 666–$218 500Santa Clara, CA2026. jún. 2.2026. jún. 15.Tanúsított
$196 000–$310 500
IV. szint
Durham, NC2026. máj. 28.2026. okt. 1.Tanúsított
$200 171–$264 500Santa Clara, CA2026. máj. 27.2026. jún. 2.Tanúsított
$161 179–$218 500
IV. szint
Austin, TX2026. máj. 26.2026. okt. 1.Tanúsított
$159 578–$218 500
IV. szint
Durham, NC2026. máj. 22.2026. okt. 1.Tanúsított
$216 091–$264 500
IV. szint
Santa Clara, CA2026. máj. 22.2026. okt. 1.Tanúsított
$169 666–$218 500Santa Clara, CA2026. máj. 22.2026. júl. 19.Tanúsított
$169 666–$218 500Santa Clara, CA2026. máj. 20.2026. máj. 25.Tanúsított
$216 091–$264 500
IV. szint
Santa Clara, CA2026. máj. 15.2026. jún. 1.Tanúsított
$169 666–$218 500Santa Clara, CA2026. máj. 12.2026. okt. 1.Tanúsított
$169 666–$218 500Santa Clara, CA2026. máj. 7.2026. máj. 20.Tanúsított
$171 787–$264 500
IV. szint
Westford, MA2026. máj. 6.2026. júl. 19.Tanúsított
$198 672–$264 500Santa Clara, CA2026. ápr. 24.2026. okt. 1.Tanúsított
$167 636–$218 500Santa Clara, CA2026. ápr. 24.2026. okt. 1.Tanúsított
$167 636–$218 500Santa Clara, CA2026. ápr. 24.2026. okt. 1.Tanúsított
$167 636–$218 500Santa Clara, CA2026. ápr. 24.2026. okt. 1.Tanúsított
$167 636–$218 500Santa Clara, CA2026. ápr. 24.2026. okt. 1.Tanúsított
$167 636–$218 500Santa Clara, CA2026. ápr. 23.2026. okt. 1.Tanúsított
$167 636–$218 500Santa Clara, CA2026. ápr. 23.2026. jún. 1.Tanúsított
$167 636–$218 500Santa Clara, CA2026. ápr. 22.2026. okt. 1.Tanúsított
$167 636–$218 500Santa Clara, CA2026. ápr. 22.2026. okt. 1.Tanúsított
$145 007–$218 500Austin, TX2026. ápr. 14.2026. okt. 1.Tanúsított
$198 672–$264 500Santa Clara, CA2026. ápr. 14.2026. okt. 1.Tanúsított
$216 091–$264 500
IV. szint
Santa Clara, CA2026. ápr. 13.2026. okt. 1.Tanúsított
$167 636–$218 500Santa Clara, CA2026. ápr. 13.2026. okt. 1.Tanúsított
$167 636–$218 500Santa Clara, CA2026. ápr. 6.2026. okt. 1.Tanúsított
$244 536–$264 500
IV. szint
Santa Clara, CA2026. ápr. 6.2026. szept. 27.Tanúsított
$167 636–$218 500Santa Clara, CA2026. márc. 31.2026. ápr. 12.Tanúsított
$168 000–$264 500
IV. szint
Austin, TX2026. márc. 31.2026. máj. 2.Tanúsított
$216 091–$264 500
IV. szint
Santa Clara, CA2026. márc. 30.2026. jún. 2.Tanúsított
$216 091–$310 500
IV. szint
Santa Clara, CA2026. márc. 25.2026. jún. 2.Tanúsított
$216 091–$310 500
IV. szint
Santa Clara, CA2026. márc. 23.2026. jún. 2.Tanúsított
$198 672–$264 500Santa Clara, CA2026. márc. 19.2026. ápr. 2.Tanúsított
$173 858–$212 750Santa Clara, CA2026. márc. 17.2026. ápr. 12.Tanúsított
$171 787–$264 500
IV. szint
Westford, MA2026. márc. 5.2026. ápr. 2.Tanúsított
$136 000–$218 500
IV. szint
Merrimack, NH2026. márc. 5.2026. márc. 6.Tanúsított
$198 672–$264 500Santa Clara, CA2026. febr. 18.2026. márc. 2.Tanúsított
$167 636–$212 750Santa Clara, CA2026. febr. 17.2026. ápr. 2.Tanúsított
$216 091–$310 500
IV. szint
Santa Clara, CA2026. febr. 15.2026. febr. 28.Tanúsított
$167 636–$212 750Santa Clara, CA2026. febr. 11.2026. febr. 20.Tanúsított
$216 091–$264 500
IV. szint
Santa Clara, CA2026. febr. 11.2026. ápr. 2.Tanúsított
$198 672–$264 500Santa Clara, CA2026. febr. 11.2026. febr. 20.Tanúsított
$198 672–$264 500Santa Clara, CA2026. febr. 10.2026. febr. 26.Tanúsított
$168 000–$264 500
IV. szint
Austin, TX2026. jan. 30.2026. febr. 20.Tanúsított
$186 472–$212 750
III. szint
Santa Clara, CA2026. jan. 28.2026. febr. 20.Tanúsított
$168 000–$264 500
IV. szint
Austin, TX2026. jan. 27.2026. jan. 31.Tanúsított
$186 472–$212 750
III. szint
Santa Clara, CA2026. jan. 21.2026. ápr. 2.Tanúsított
$186 472–$235 652
III. szint
Milpitas, CA2026. jan. 12.2026. jan. 19.Tanúsított
$171 787–$264 500
IV. szint
Westford, MA2026. jan. 12.2026. jan. 23.Tanúsított
$168 000–$278 261
IV. szint
Orlando, FL2026. jan. 7.2026. jan. 15.Tanúsított
$168 000–$264 500
IV. szint
Orlando, FL2026. jan. 7.2026. jan. 15.Visszavonva
$164 573–$212 750Santa Clara, CA2026. jan. 5.2026. jan. 12.Tanúsított
$216 091–$264 500
IV. szint
Santa Clara, CA2025. dec. 31.2026. jan. 15.Tanúsított
$196 000–$310 500
IV. szint
Durham, NC2025. dec. 31.2026. jan. 15.Tanúsított
$176 134–$264 500
IV. szint
San Diego, CA2025. dec. 26.2026. jún. 2.Tanúsított
$196 000–$310 500
IV. szint
Austin, TX2025. dec. 18.2025. dec. 30.Tanúsított
$136 000–$212 750
III. szint
Merrimack, NH2025. dec. 18.2025. dec. 20.Tanúsított
$164 573–$212 750Santa Clara, CA2025. dec. 18.2025. dec. 25.Tanúsított
$135 907–$212 750
III. szint
Austin, TX2025. dec. 18.2025. dec. 26.Tanúsított
$168 000–$264 500
IV. szint
Durham, NC2025. dec. 15.2025. dec. 15.Tanúsított
$216 091–$264 500
IV. szint
Santa Clara, CA2025. dec. 11.2025. dec. 15.Tanúsított
$186 472–$212 750
III. szint
Santa Clara, CA2025. dec. 11.2025. dec. 15.Tanúsított
$136 000–$212 750
III. szint
Austin, TX2025. dec. 10.2026. jan. 5.Tanúsított
$136 000–$212 750
III. szint
Austin, TX2025. dec. 5.2026. jan. 5.Visszavonva
$168 000–$264 500
IV. szint
Austin, TX2025. dec. 5.2025. dec. 15.Tanúsított
$196 679–$264 500Santa Clara, CA2025. dec. 4.2025. dec. 6.Tanúsított
$216 091–$264 500
IV. szint
Santa Clara, CA2025. dec. 2.2025. dec. 2.Tanúsított
$196 679–$264 500Santa Clara, CA2025. nov. 26.2025. nov. 28.Tanúsított
$216 091–$310 500
IV. szint
Santa Clara, CA2025. nov. 26.2025. nov. 30.Tanúsított
$168 000–$264 500
IV. szint
Durham, NC2025. nov. 25.2025. dec. 6.Tanúsított
$196 679–$264 500Santa Clara, CA2025. nov. 25.2025. dec. 5.Tanúsított
$161 179–$212 750
IV. szint
Austin, TX2025. nov. 25.2025. nov. 30.Tanúsított
$136 000–$212 750
III. szint
Austin, TX2025. nov. 24.2025. nov. 30.Tanúsított
$196 679–$264 500Santa Clara, CA2025. nov. 20.2025. dec. 13.Tanúsított
$186 472–$212 750
III. szint
Santa Clara, CA2025. nov. 20.2025. nov. 30.Tanúsított
$136 000–$212 750
III. szint
Austin, TX2025. nov. 20.2025. nov. 30.Tanúsított
$164 573–$212 750Santa Clara, CA2025. nov. 17.2025. nov. 26.Tanúsított
$164 573–$212 750Santa Clara, CA2025. nov. 14.2025. nov. 25.Tanúsított
$168 000–$264 500
IV. szint
Fort Mill, SC2025. nov. 11.2026. ápr. 16.Tanúsított
$196 000–$310 500
IV. szint
Durham, NC2025. nov. 5.2026. jan. 2.Tanúsított
$196 000–$310 500
IV. szint
Cary, NC2025. szept. 22.2025. szept. 29.Tanúsított
$171 787–$264 500
IV. szint
Sherborn, MA2025. szept. 19.2025. szept. 22.Tanúsított
$216 091–$264 500
IV. szint
Santa Clara, CA2025. szept. 19.2025. szept. 29.Tanúsított
$136 000–$212 750
IV. szint
Nashua, NH2025. ápr. 15.2025. okt. 1.Tanúsított
$136 000–$212 750
III. szint
Westford, MA2025. ápr. 11.2025. okt. 1.Tanúsított
$136 000–$212 750
IV. szint
Nashua, NH2025. ápr. 10.2025. okt. 1.Visszavonva
$196 000–$310 500
IV. szint
Aliso Viejo, CA2025. febr. 20.2025. aug. 20.Tanúsított
$168 000–$264 500
IV. szint
Folsom, CA2025. jan. 28.2025. jan. 28.Tanúsított
$131 352–$201 250
III. szint
Austin, TX2024. aug. 2.2024. aug. 8.Tanúsított
$156 000–$247 250
IV. szint
Chandler, AZ2024. febr. 26.2024. márc. 11.Tanúsított
$156 000–$247 250
IV. szint
Chandler, AZ2024. jan. 10.2024. jan. 25.Tanúsított
$163 000–$245 000
IV. szint
San Diego, CA2023. jún. 28.2023. júl. 10.Tanúsított

Engineer Senior Verification minden munkáltatónál →

Egyéb állások a(z) NVIDIA Corporation cégnél

A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).