Kezdőlap › Munkáltatók › NVIDIA Corporation › Senior Architect
Senior Architect a(z) NVIDIA Corporation cégnél: H-1B fizetések
44 munkavállalási engedély kérelem a(z) Senior Architect pozícióra a(z) NVIDIA Corporation cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $192 941; középső 50%: $179 000–$220 000.
Kérelmek (LCA)44
Medián ajánlott fizetés$192 941
Fizetések középső fele$179 000–$220 000
10–90. percentilis$153 504–$223 200
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 13 | $178 000 |
| 2024. év | 15 | $204 901 |
| 2025. év | 11 | $201 323 |
| 2026. év | 4 | $202 646 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $181 293–$235 750 III. szint | Santa Clara, CA | 2025. nov. 19. | 2025. nov. 25. | Tanúsított |
| $264 514–$356 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. nov. 13. | 2025. nov. 16. | Tanúsított |
| $156 526–$235 750 | Santa Clara, CA | 2025. szept. 25. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $224 000–$356 500 IV. szint | Austin, TX | 2025. szept. 19. | 2025. nov. 15. | Tanúsított |
| $224 000–$356 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. szept. 19. | 2025. nov. 2. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $150 821–$235 750 IV. szint | Hillsboro, OR | 2025. jan. 8. | 2025. jan. 13. | Tanúsított |
| $180 000–$276 000 IV. szint | Buda, TX | 2024. okt. 16. | 2024. okt. 17. | Tanúsított |
| $180 000–$276 000 IV. szint | Hillsboro, OR | 2024. okt. 8. | 2024. dec. 2. | Tanúsított |
| $220 000–$339 250 IV. szint | Hillsboro, OR | 2024. okt. 7. | 2025. febr. 2. | Tanúsított |
| $226 158–$339 250 IV. szint | Santa Clara, CA | 2024. okt. 7. | 2025. febr. 2. | Tanúsított |
| $180 000–$276 000 IV. szint | Buda, TX | 2024. okt. 7. | 2024. okt. 9. | Tanúsított |
| $204 901–$276 000 IV. szint | Santa Clara, CA | 2024. okt. 4. | 2025. jan. 2. | Tanúsított |
| $201 323–$276 000 IV. szint | Santa Clara, CA | 2024. okt. 2. | 2024. okt. 9. | Tanúsított |
| $201 323–$276 000 IV. szint | Santa Clara, CA | 2024. okt. 1. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $180 000–$276 000 IV. szint | Buda, TX | 2024. szept. 24. | 2024. szept. 27. | Tanúsított |
| $201 323–$276 000 IV. szint | Santa Clara, CA | 2024. aug. 16. | 2024. szept. 1. | Tanúsított |
| $201 323–$276 000 IV. szint | Santa Clara, CA | 2024. aug. 13. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $220 000–$339 250 IV. szint | Hillsboro, OR | 2024. aug. 6. | 2025. febr. 2. | Tanúsított |
| $226 158–$339 250 IV. szint | Santa Clara, CA | 2024. aug. 5. | 2025. febr. 2. | Tanúsított |
| $180 000–$276 000 IV. szint | Salt Lake City, UT | 2024. júl. 30. | 2024. okt. 2. | Tanúsított |
| $180 000–$276 000 IV. szint | Hillsboro, OR | 2024. júl. 26. | 2024. dec. 2. | Tanúsított |
| $204 901–$276 000 IV. szint | Santa Clara, CA | 2024. júl. 24. | 2025. jan. 2. | Tanúsított |
| $220 000–$339 250 IV. szint | Austin, TX | 2024. jún. 26. | 2024. okt. 2. | Tanúsított |
| $220 000–$339 250 IV. szint | Santa Clara, CA | 2024. jún. 24. | 2024. okt. 2. | Tanúsított |
| $220 000–$339 250 IV. szint | Santa Clara, CA | 2024. máj. 31. | 2024. aug. 2. | Tanúsított |
| $153 504–$230 000 III. szint | Santa Clara, CA | 2024. máj. 31. | 2024. aug. 2. | Tanúsított |
| $180 003–$276 000 részmunkaidős · IV. szint | Santa Clara, CA | 2024. máj. 31. | 2024. szept. 2. | Tanúsított |
| $220 000–$339 250 IV. szint | Santa Clara, CA | 2024. máj. 1. | 2024. aug. 2. | Tanúsított |
| $180 003–$276 000 IV. szint | Santa Clara, CA | 2024. ápr. 29. | 2024. szept. 2. | Tanúsított |
| $153 504–$230 000 III. szint | Santa Clara, CA | 2024. ápr. 23. | 2024. aug. 2. | Tanúsított |
| $220 000–$339 250 IV. szint | Santa Clara, CA | 2024. ápr. 10. | 2024. máj. 2. | Tanúsított |
| $206 000–$308 000 IV. szint | Santa Clara, CA | 2023. jún. 29. | 2023. júl. 10. | Tanúsított |
| $206 000–$308 000 IV. szint | Santa Clara, CA | 2023. jún. 20. | 2023. júl. 24. | Tanúsított |
| $178 000–$268 000 IV. szint | Austin, TX | 2023. jún. 14. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $152 751–$211 000 | Santa Clara, CA | 2023. máj. 17. | 2023. jún. 1. | Tanúsított |
| $178 000–$268 000 IV. szint | Austin, TX | 2023. máj. 11. | 2023. jún. 16. | Tanúsított |
| $192 941–$268 000 IV. szint | Santa Clara, CA | 2023. máj. 4. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $148 568–$211 000 | Santa Clara, CA | 2023. máj. 2. | 2023. jún. 1. | Tanúsított |
| $148 568–$211 000 | Santa Clara, CA | 2023. ápr. 25. | 2023. jún. 1. | Tanúsított |
| $192 941–$268 000 IV. szint | Santa Clara, CA | 2023. ápr. 19. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $192 941–$268 000 IV. szint | Santa Clara, CA | 2023. ápr. 5. | 2023. ápr. 17. | Tanúsított |
| $192 941–$305 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2022. okt. 25. | 2023. ápr. 4. | Tanúsított |
| $167 149–$240 500 III. szint | Santa Clara, CA | 2022. szept. 27. | 2023. jan. 16. | Tanúsított |
| $168 709–$240 500 IV. szint | Redmond, WA | 2022. szept. 26. | 2022. nov. 2. | Tanúsított |
Senior Architect minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) NVIDIA Corporation cégnél
- Software Engineer$184 000
- Engineer Senior Systems Software$184 000
- Hardware Engineer, Electronics$166 366
- Research Scientist$173 971
- Engineer Senior ASIC$170 509
- Architect$181 293
- Program Manager$189 736
- Product Manager$198 702
- Verification Engineer$168 000
- Manager Systems Software$224 000
- Architect Senior$186 472
- ASIC Engineer$196 000
- Engineer Senior Verification$169 666
- Solutions Architect$169 770
- Engineer Systems Software$142 318
- Physical Design Engineer$177 341
- Business Systems Analyst$167 190
- Architect Solutions$153 103
- Senior Research Scientist$201 094
- Engineer Senior Software$183 083
- Engineer Senior Mixed Signal Design$186 472
- CAD Engineer$180 003
- Engineer Senior Physical Design$185 864
- System Design Engineer$157 779
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).