Kezdőlap › Munkáltatók › NVIDIA Corporation › Engineer Senior ASIC
Engineer Senior ASIC a(z) NVIDIA Corporation cégnél: H-1B fizetések
228 munkavállalási engedély kérelem a(z) Engineer Senior ASIC pozícióra a(z) NVIDIA Corporation cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $170 509; középső 50%: $167 636–$216 091.
Kérelmek (LCA)228
Medián ajánlott fizetés$170 509
Fizetések középső fele$167 636–$216 091
10–90. percentilis$163 925–$216 091
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 12 | $151 902 |
| 2024. év | 15 | $164 000 |
| 2025. év | 17 | $168 000 |
| 2026. év | 181 | $186 472 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. jún. 23. | 2026. szept. 2. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. jún. 23. | 2026. szept. 2. | Tanúsított |
| $197 558–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. jún. 23. | 2026. aug. 2. | Tanúsított |
| $200 171–$264 500 | Santa Clara, CA | 2026. jún. 23. | 2026. júl. 5. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. jún. 23. | 2026. szept. 2. | Tanúsított |
| $200 171–$264 500 | Santa Clara, CA | 2026. jún. 22. | 2026. júl. 5. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. jún. 22. | 2026. jún. 22. | Tanúsított |
| $168 000–$264 500 IV. szint | Austin, TX | 2026. jún. 16. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. jún. 16. | 2026. jún. 22. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. jún. 15. | 2026. aug. 1. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. jún. 15. | 2026. aug. 1. | Tanúsított |
| $168 000–$264 500 IV. szint | Boerne, TX | 2026. jún. 15. | 2026. júl. 10. | Tanúsított |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. jún. 11. | 2026. jún. 22. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. jún. 10. | 2026. jún. 12. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. jún. 9. | 2026. szept. 15. | Tanúsított |
| $200 171–$264 500 | Santa Clara, CA | 2026. jún. 4. | 2026. jún. 20. | Tanúsított |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. jún. 2. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. máj. 29. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. máj. 25. | 2026. júl. 1. | Tanúsított |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. máj. 22. | 2026. jún. 2. | Tanúsított |
| $216 091–$271 126 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. máj. 21. | 2026. júl. 5. | Tanúsított |
| $200 171–$264 500 | Santa Clara, CA | 2026. máj. 19. | 2026. máj. 20. | Tanúsított |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. máj. 15. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. máj. 15. | 2026. júl. 5. | Tanúsított |
| $176 030–$264 500 IV. szint | Hillsboro, OR | 2026. máj. 13. | 2026. aug. 1. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. máj. 13. | 2026. máj. 23. | Tanúsított |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. máj. 12. | 2026. máj. 14. | Tanúsított |
| $200 171–$264 500 | Santa Clara, CA | 2026. máj. 11. | 2026. júl. 5. | Tanúsított |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. máj. 11. | 2026. máj. 25. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. máj. 4. | 2026. júl. 4. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 28. | 2026. jún. 4. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 28. | 2026. jún. 4. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $146 954–$218 500 | Westford, MA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. ápr. 24. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. júl. 13. | Tanúsított |
| $161 179–$218 500 IV. szint | Austin, TX | 2026. ápr. 24. | 2026. ápr. 24. | Tanúsított |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. júl. 18. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 részmunkaidős | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. júl. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 20. | 2026. máj. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 20. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 16. | 2026. jún. 2. | Tanúsított |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 16. | 2026. ápr. 20. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 14. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $196 000–$310 500 IV. szint | Hillsboro, OR | 2026. ápr. 14. | 2026. ápr. 20. | Tanúsított |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 13. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 13. | 2026. júl. 2. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 10. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $286 129–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 10. | 2026. okt. 3. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 9. | 2026. ápr. 18. | Tanúsított |
| $173 000–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 9. | 2026. ápr. 20. | Tanúsított |
| $168 500–$218 500 IV. szint | Austin, TX | 2026. ápr. 8. | 2026. szept. 27. | Tanúsított |
| $183 855–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 8. | 2026. szept. 12. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 6. | 2026. ápr. 13. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 2. | 2026. jún. 15. | Tanúsított |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 2026. márc. 31. | 2026. ápr. 5. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. márc. 31. | 2026. jún. 2. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. márc. 31. | 2026. ápr. 12. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. márc. 30. | 2026. szept. 26. | Tanúsított |
| $196 000–$310 500 IV. szint | Austin, TX | 2026. márc. 30. | 2026. ápr. 2. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. márc. 25. | 2026. máj. 2. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. márc. 25. | 2026. ápr. 2. | Tanúsított |
| $223 508–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. márc. 25. | 2026. szept. 14. | Tanúsított |
| $171 787–$264 500 IV. szint | Westford, MA | 2026. márc. 19. | 2026. jún. 15. | Tanúsított |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 2026. márc. 19. | 2026. ápr. 2. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. márc. 18. | 2026. jún. 2. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. márc. 17. | 2026. márc. 20. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. márc. 17. | 2026. ápr. 2. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. márc. 17. | 2026. ápr. 2. | Tanúsított |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 2026. márc. 13. | 2026. márc. 20. | Tanúsított |
| $170 509–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. márc. 12. | 2026. márc. 20. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. márc. 12. | 2026. ápr. 2. | Tanúsított |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 2026. márc. 11. | 2026. ápr. 2. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. márc. 6. | 2026. márc. 6. | Tanúsított |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 2026. febr. 26. | 2026. márc. 2. | Tanúsított |
| $186 472–$212 750 III. szint | Santa Clara, CA | 2026. febr. 23. | 2026. márc. 3. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. febr. 19. | 2026. márc. 2. | Tanúsított |
| $186 472–$212 750 III. szint | Santa Clara, CA | 2026. febr. 18. | 2026. aug. 18. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 2026. febr. 17. | 2026. febr. 20. | Tanúsított |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 2026. febr. 17. | 2026. márc. 1. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. febr. 17. | 2026. márc. 1. | Tanúsított |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 2026. febr. 13. | 2026. febr. 20. | Tanúsított |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 2026. febr. 13. | 2026. febr. 20. | Tanúsított |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 2026. febr. 13. | 2026. febr. 20. | Tanúsított |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 2026. febr. 12. | 2026. febr. 20. | Visszavonva |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 2026. febr. 12. | 2026. febr. 23. | Tanúsított |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 2026. febr. 11. | 2026. febr. 20. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. febr. 11. | 2026. febr. 20. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. febr. 11. | 2026. febr. 18. | Tanúsított |
| $168 000–$264 500 IV. szint | Austin, TX | 2026. febr. 10. | 2026. márc. 15. | Tanúsított |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 2026. febr. 10. | 2026. ápr. 2. | Tanúsított |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 2026. febr. 9. | 2026. ápr. 2. | Tanúsított |
| $186 472–$212 750 III. szint | Santa Clara, CA | 2026. febr. 5. | 2026. márc. 2. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. febr. 5. | 2026. ápr. 2. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. febr. 4. | 2026. febr. 20. | Tanúsított |
| $168 000–$264 500 IV. szint | Redmond, WA | 2026. febr. 3. | 2026. febr. 10. | Tanúsított |
| $168 000–$264 500 IV. szint | Redmond, WA | 2026. febr. 3. | 2026. febr. 10. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. febr. 2. | 2026. febr. 20. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. febr. 2. | 2026. febr. 20. | Tanúsított |
| $186 472–$212 750 III. szint | Santa Clara, CA | 2026. jan. 30. | 2026. febr. 10. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. jan. 27. | 2026. febr. 16. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. jan. 27. | 2026. febr. 11. | Tanúsított |
| $186 472–$212 750 III. szint | Santa Clara, CA | 2026. jan. 22. | 2026. febr. 10. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. jan. 22. | 2026. febr. 10. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. jan. 21. | 2026. febr. 3. | Tanúsított |
| $168 000–$264 500 IV. szint | Charleston, SC | 2026. jan. 21. | 2026. júl. 21. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. jan. 15. | 2026. jan. 27. | Tanúsított |
| $168 000–$264 500 IV. szint | Austin, TX | 2026. jan. 15. | 2026. jan. 27. | Tanúsított |
| $196 000–$310 500 IV. szint | Westford, MA | 2026. jan. 5. | 2026. jan. 12. | Tanúsított |
| $196 000–$310 500 IV. szint | Austin, TX | 2026. jan. 2. | 2026. jan. 11. | Tanúsított |
| $196 000–$310 500 IV. szint | Durham, NC | 2025. dec. 31. | 2026. jan. 26. | Tanúsított |
| $186 472–$212 750 III. szint | Santa Clara, CA | 2025. dec. 30. | 2026. jan. 4. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $186 472–$212 750 III. szint | Santa Clara, CA | 2025. dec. 24. | 2026. jan. 3. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. dec. 23. | 2025. dec. 30. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. dec. 23. | 2025. dec. 30. | Tanúsított |
| $197 558–$264 500 | Santa Clara, CA | 2025. dec. 22. | 2026. márc. 1. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. dec. 18. | 2025. dec. 22. | Tanúsított |
| $196 679–$264 500 | Santa Clara, CA | 2025. dec. 15. | 2025. dec. 26. | Tanúsított |
| $186 472–$212 750 III. szint | Santa Clara, CA | 2025. dec. 12. | 2025. dec. 20. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. dec. 11. | 2025. dec. 16. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. dec. 11. | 2025. dec. 20. | Tanúsított |
| $164 573–$212 750 | Santa Clara, CA | 2025. dec. 5. | 2025. dec. 15. | Tanúsított |
| $196 000–$310 500 IV. szint | Austin, TX | 2025. dec. 4. | 2026. máj. 25. | Tanúsított |
| $164 573–$212 750 | Santa Clara, CA | 2025. dec. 3. | 2025. dec. 15. | Tanúsított |
| $196 679–$264 500 | Santa Clara, CA | 2025. dec. 3. | 2025. dec. 15. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. dec. 2. | 2026. jan. 2. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. dec. 2. | 2025. dec. 13. | Tanúsított |
| $196 679–$264 500 | Santa Clara, CA | 2025. nov. 26. | 2025. dec. 5. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. nov. 26. | 2025. dec. 5. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. nov. 26. | 2025. dec. 5. | Tanúsított |
| $186 472–$212 750 III. szint | Santa Clara, CA | 2025. nov. 26. | 2025. dec. 3. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 részmunkaidős · IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. nov. 25. | 2025. dec. 5. | Tanúsított |
| $164 573–$212 750 | Santa Clara, CA | 2025. nov. 24. | 2025. dec. 2. | Tanúsított |
| $196 679–$264 500 | Santa Clara, CA | 2025. nov. 24. | 2026. febr. 27. | Tanúsított |
| $168 000–$264 500 IV. szint | Durham, NC | 2025. nov. 21. | 2025. dec. 2. | Tanúsított |
| $196 679–$264 500 | Santa Clara, CA | 2025. nov. 20. | 2025. dec. 2. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. nov. 19. | 2025. nov. 30. | Tanúsított |
| $216 091–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. nov. 17. | 2025. nov. 20. | Tanúsított |
| $164 573–$212 750 | Santa Clara, CA | 2025. nov. 17. | 2025. nov. 26. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. nov. 13. | 2025. dec. 2. | Tanúsított |
| $163 925–$212 750 | Santa Clara, CA | 2025. szept. 30. | 2025. nov. 17. | Tanúsított |
| $163 925–$212 750 | Santa Clara, CA | 2025. szept. 29. | 2025. okt. 6. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. szept. 26. | 2025. nov. 15. | Tanúsított |
| $163 925–$212 750 | Santa Clara, CA | 2025. szept. 24. | 2025. okt. 6. | Tanúsított |
| $163 925–$212 750 | Santa Clara, CA | 2025. szept. 24. | 2025. okt. 6. | Tanúsított |
| $163 925–$212 750 | Santa Clara, CA | 2025. szept. 24. | 2025. okt. 6. | Tanúsított |
| $163 925–$212 750 | Santa Clara, CA | 2025. szept. 19. | 2025. szept. 22. | Tanúsított |
| $163 925–$212 750 | Santa Clara, CA | 2025. szept. 19. | 2025. okt. 6. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. szept. 18. | 2025. okt. 2. | Tanúsított |
| $216 091–$310 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. szept. 17. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $168 000–$264 500 IV. szint | Dallas, TX | 2025. jún. 10. | 2025. dec. 5. | Tanúsított |
| $204 901–$264 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. máj. 13. | 2025. nov. 2. | Tanúsított |
| $136 000–$212 750 III. szint | Durham, NC | 2025. máj. 6. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $196 000–$310 500 IV. szint | Millburn, NJ | 2025. ápr. 10. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $168 000–$264 500 IV. szint | Niagara Falls, NY | 2025. ápr. 9. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $160 638–$212 750 IV. szint | Los Angeles, CA | 2025. márc. 12. | 2025. szept. 11. | Tanúsított |
| $168 000–$264 500 IV. szint | Apex, NC | 2025. febr. 11. | 2025. aug. 11. | Tanúsított |
| $196 000–$304 750 IV. szint | Phoenix, AZ | 2024. dec. 19. | 2025. máj. 23. | Tanúsított |
| $164 000–$258 750 IV. szint | Maynard, MA | 2024. dec. 3. | 2025. jún. 2. | Tanúsított |
| $147 597–$201 250 IV. szint | Irving, TX | 2024. nov. 27. | 2025. jan. 6. | Tanúsított |
| $164 000–$258 750 IV. szint | Folsom, CA | 2024. okt. 8. | 2025. jan. 31. | Tanúsított |
| $164 000–$258 750 IV. szint | Folsom, CA | 2024. okt. 7. | 2024. okt. 14. | Tanúsított |
| $196 000–$304 750 IV. szint | Westford, MA | 2024. okt. 2. | 2024. okt. 10. | Tanúsított |
| $164 000–$258 750 IV. szint | Folsom, CA | 2024. aug. 2. | 2025. jan. 31. | Tanúsított |
| $196 000–$304 750 IV. szint | Puyallup, WA | 2024. júl. 23. | 2024. júl. 30. | Tanúsított |
| $164 000–$258 750 IV. szint | Folsom, CA | 2024. júl. 15. | 2024. aug. 5. | Tanúsított |
| $164 000–$258 750 IV. szint | Folsom, CA | 2024. júl. 12. | 2024. júl. 22. | Tanúsított |
| $196 000–$304 750 IV. szint | Snohomish, WA | 2024. jún. 26. | 2024. okt. 4. | Tanúsított |
| $196 000–$304 750 IV. szint | Austin, TX | 2024. jún. 11. | 2024. jún. 24. | Tanúsított |
| $164 000–$258 750 IV. szint | Folsom, CA | 2024. jún. 7. | 2024. júl. 2. | Tanúsított |
| $164 000–$258 750 IV. szint | Folsom, CA | 2024. jún. 3. | 2024. jún. 17. | Tanúsított |
| $164 000–$258 750 IV. szint | Folsom, CA | 2024. máj. 28. | 2024. jún. 17. | Tanúsított |
| $180 000–$287 500 IV. szint | Millburn, NJ | 2024. márc. 22. | 2024. szept. 21. | Tanúsított |
| $152 360–$195 500 IV. szint | Irvine, CA | 2024. márc. 21. | 2024. szept. 20. | Tanúsított |
| $124 000–$195 500 III. szint | Hillsboro, OR | 2024. febr. 29. | 2024. márc. 18. | Tanúsított |
| $180 000–$287 500 IV. szint | Austin, TX | 2024. febr. 26. | 2024. máj. 10. | Tanúsított |
| $124 000–$195 500 III. szint | El Dorado Hills, CA | 2024. jan. 5. | 2024. febr. 2. | Tanúsított |
| $180 000–$287 500 IV. szint | Phoenix, AZ | 2023. nov. 1. | 2023. nov. 2. | Tanúsított |
| $153 504–$194 000 III. szint | Santa Clara, CA | 2023. aug. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $160 000–$245 000 IV. szint | Charleston, SC | 2023. aug. 8. | 2023. aug. 21. | Tanúsított |
| $130 000–$194 000 III. szint | Pittsburgh, PA | 2023. aug. 7. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $190 000–$286 000 IV. szint | Apex, NC | 2023. máj. 3. | 2023. aug. 18. | Tanúsított |
| $190 000–$286 000 IV. szint | Apex, NC | 2023. ápr. 19. | 2023. aug. 18. | Tanúsított |
| $130 000–$194 000 III. szint | Cary, NC | 2023. febr. 23. | 2023. aug. 23. | Tanúsított |
| $151 902–$194 000 III. szint | Santa Clara, CA | 2023. febr. 16. | 2023. aug. 13. | Tanúsított |
| $145 621–$194 000 IV. szint | North Hollywood, CA | 2023. febr. 9. | 2023. aug. 7. | Tanúsított |
| $151 902–$194 000 III. szint | Santa Clara, CA | 2023. febr. 7. | 2023. febr. 27. | Tanúsított |
| $200 000–$325 000 IV. szint | Redmond, WA | 2022. dec. 13. | 2023. febr. 2. | Tanúsított |
| $151 902–$221 000 III. szint | Santa Clara, CA | 2022. dec. 12. | 2023. jún. 12. | Tanúsított |
| $122 400–$198 900 III. szint | Pittsburgh, PA | 2022. nov. 18. | 2023. máj. 18. | Tanúsított |
Engineer Senior ASIC minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) NVIDIA Corporation cégnél
- Software Engineer$184 000
- Engineer Senior Systems Software$184 000
- Hardware Engineer, Electronics$166 366
- Research Scientist$173 971
- Architect$181 293
- Program Manager$189 736
- Product Manager$198 702
- Verification Engineer$168 000
- Manager Systems Software$224 000
- Architect Senior$186 472
- ASIC Engineer$196 000
- Engineer Senior Verification$169 666
- Solutions Architect$169 770
- Engineer Systems Software$142 318
- Physical Design Engineer$177 341
- Business Systems Analyst$167 190
- Architect Solutions$153 103
- Senior Research Scientist$201 094
- Engineer Senior Software$183 083
- Engineer Senior Mixed Signal Design$186 472
- CAD Engineer$180 003
- Senior Architect$192 941
- Engineer Senior Physical Design$185 864
- System Design Engineer$157 779
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).