ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › Charter Communications, Inc. › Principal Software Engineer I
Principal Software Engineer I នៅ Charter Communications, Inc.: ប្រាក់ខែ H-1B
33 ពាក្យសុំលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់តួនាទី Principal Software Engineer I នៅ Charter Communications, Inc.។ ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានមធ្យមភាគ $140.046; កន្លះកណ្តាល $134.992–$152.069។
ពាក្យសុំ (LCA)33
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$140.046
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$134.992–$152.069
ភាគរយទី 10–90$122.970–$161.886
តាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|---|---|
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023 | 12 | $139.984 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2024 | 7 | $128.398 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2025 | 9 | $154.669 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2026 | 5 | $152.069 |
ពាក្យសុំ
| ប្រាក់ខែមូលដ្ឋាន | ទីតាំង | បានដាក់ស្នើ | កាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើម | ស្ថានភាព |
|---|---|---|---|---|
| $140.046–$178.600 កម្រិត IV | Maryland Heights, MO | 27 កុម្ភៈ 2026 | 5 សីហា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $144.114–$196.400 | Greenwood Village, CO | 31 ធ្នូ 2025 | 28 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $164.112–$196.460 កម្រិត IV | Greenwood Village, CO | 2 ធ្នូ 2025 | 1 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $164.112–$196.460 កម្រិត IV | Greenwood Village, CO | 1 ធ្នូ 2025 | 17 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $154.669–$178.600 កម្រិត IV | Charlotte, NC | 4 កញ្ញា 2025 | 25 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $140.046–$178.600 កម្រិត IV | Maryland Heights, MO | 26 សីហា 2025 | 3 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $161.886–$196.460 កម្រិត IV | Greenwood Village, CO | 6 មីនា 2025 | 28 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $161.886–$196.460 កម្រិត IV | Greenwood Village, CO | 6 មីនា 2025 | 10 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $161.886–$196.400 កម្រិត IV | Englewood, CO | 27 មករា 2025 | 31 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $142.248–$196.400 | Greenwood Village, CO | 7 មករា 2025 | 2 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $133.973–$178.600 កម្រិត IV | Maryland Heights, MO | 27 ធ្នូ 2024 | 3 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $142.248–$196.400 | Englewood, CO | 21 តុលា 2024 | 22 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $161.886–$196.400 កម្រិត IV | Greenwood Village, CO | 25 កញ្ញា 2024 | 2 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $155.688–$178.600 កម្រិត IV | Charlotte, NC | 30 សីហា 2024 | 19 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.802–$196.394 កម្រិត II | Greenwood Village, CO | 28 មិថុនា 2024 | 25 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $152.069–$196.400 កម្រិត IV | Greenwood Village, CO | 25 មីនា 2024 | 30 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $128.398–$196.400 កម្រិត IV | Greenwood Village, CO | 25 មីនា 2024 | 21 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $122.470–$178.600 កម្រិត IV | Maryland Heights, MO | 22 មីនា 2024 | 17 មេសា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $152.069–$196.400 កម្រិត IV | Greenwood Village, CO | 21 កញ្ញា 2023 | 21 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $152.069–$196.400 កម្រិត IV | Englewood, CO | 21 កញ្ញា 2023 | 16 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $152.069–$196.400 កម្រិត IV | Greenwood Village, CO | 18 កញ្ញា 2023 | 14 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $152.069–$196.400 កម្រិត IV | Greenwood Village, CO | 18 កញ្ញា 2023 | 25 ធ្នូ 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $122.970–$178.600 កម្រិត IV | Maryland Heights, MO | 14 មិថុនា 2023 | 1 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $122.970–$178.600 កម្រិត IV | Maryland Heights, MO | 6 មិថុនា 2023 | 5 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $139.984–$191.200 កម្រិត IV | Greenwood Village, CO | 24 មេសា 2023 | 6 មិថុនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $139.984–$191.200 កម្រិត IV | Greenwood Village, CO | 12 មីនា 2023 | 28 មិថុនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $139.984–$191.200 កម្រិត IV | Greenwood Village, CO | 23 កុម្ភៈ 2023 | 28 មិថុនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $139.984–$191.200 កម្រិត IV | Greenwood Village, CO | 23 វិច្ឆិកា 2022 | 16 កុម្ភៈ 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $122.970–$178.600 កម្រិត IV | Maryland Heights, MO | 6 តុលា 2022 | 13 មីនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $139.984–$191.200 កម្រិត IV | Englewood, CO | 4 តុលា 2022 | 17 តុលា 2022 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $139.984–$191.200 កម្រិត IV | Englewood, CO | 22 កញ្ញា 2022 | 6 តុលា 2022 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $134.992–$178.600 កម្រិត IV | Dallas, TX | 13 កក្កដា 2022 | 1 សីហា 2022 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $123.219–$187.500 កម្រិត IV | Greenwood Village, CO | 23 តុលា 2019 | 8 មេសា 2020 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
Principal Software Engineer I នៅគ្រប់ក្រុមហ៊ុន →
ការងារផ្សេងទៀតនៅ Charter Communications, Inc.
- Software Engineer IV$98.062
- Principal Engineer I$137.925
- BI ETL Developer II$103.896
- Software Engineer V$117.021
- Systems Engineer IV$122.206
- Software Engineer VI$133.973
- Network Engineer III$107.702
- Network Engineer IV$112.137
- Principal Engineer II$159.598
- Systems Engineer III$102.482
- BI Application Developer II$101.109
- Principal Architect I$134.482
- BI ETL Developer III$115.651
- Software Engineer III$90.979
- Senior Software Developer$103.896
- Principal Architect II$133.973
- Network Engineer II$89.398
- Software Developer$85.114
- Systems Engineer II$95.462
- Lead Software Developer$122.970
- DevOps Engineer$102.773
- BI Architect II$117.582
- Sr. Test Engineer$112.481
- Lead Test Engineer$130.686
ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។