ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › Charter Communications, Inc. › Software Engineer V
Software Engineer V នៅ Charter Communications, Inc.: ប្រាក់ខែ H-1B
65 ពាក្យសុំលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់តួនាទី Software Engineer V នៅ Charter Communications, Inc.។ ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានមធ្យមភាគ $117.021; កន្លះកណ្តាល $108.992–$133.973។
ពាក្យសុំ (LCA)65
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$117.021
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$108.992–$133.973
ភាគរយទី 10–90$93.193–$138.737
តាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|---|---|
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2024 | 9 | $105.851 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2025 | 36 | $117.592 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2026 | 20 | $116.480 |
ពាក្យសុំ
| ប្រាក់ខែមូលដ្ឋាន | ទីតាំង | បានដាក់ស្នើ | កាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើម | ស្ថានភាព |
|---|---|---|---|---|
| $97.386–$142.300 កម្រិត II | Maryland Heights, MO | 22 ឧសភា 2026 | 1 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $97.386–$142.300 កម្រិត II | Maryland Heights, MO | 27 កុម្ភៈ 2026 | 28 សីហា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $97.386–$142.300 កម្រិត II | Maryland Heights, MO | 23 កុម្ភៈ 2026 | 6 សីហា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $97.386–$142.300 កម្រិត II | Maryland Heights, MO | 23 កុម្ភៈ 2026 | 8 កក្កដា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $112.424–$142.300 កម្រិត II | Charlotte, NC | 12 កុម្ភៈ 2026 | 24 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $135.408–$156.600 កម្រិត III | Charlotte, NC | 22 មករា 2026 | 17 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $97.386–$142.300 កម្រិត II | Maryland Heights, MO | 23 ធ្នូ 2025 | 16 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $133.536–$142.300 កម្រិត III | Charlotte, NC | 23 ធ្នូ 2025 | 15 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $156.998–$157.776 កម្រិត IV | Coppell, TX | 12 ធ្នូ 2025 | 1 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $120.536–$156.600 កម្រិត II | Greenwood Village, CO | 9 ធ្នូ 2025 | 21 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $97.386–$142.300 កម្រិត II | Maryland Heights, MO | 8 ធ្នូ 2025 | 6 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $112.424–$142.300 កម្រិត II | Charlotte, NC | 8 ធ្នូ 2025 | 15 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $120.536–$156.530 កម្រិត II | Greenwood Village, CO | 5 ធ្នូ 2025 | 27 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $112.424–$142.300 កម្រិត II | Charlotte, NC | 3 ធ្នូ 2025 | 13 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $121.285–$142.300 | Maryland Heights, MO | 3 ធ្នូ 2025 | 3 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $137.679–$142.300 | Charlotte, NC | 2 ធ្នូ 2025 | 5 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $120.536–$156.530 កម្រិត II | Greenwood Village, CO | 1 ធ្នូ 2025 | 16 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $149.081 | Charlotte, NC | 20 វិច្ឆិកា 2025 | 10 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $140.046–$142.300 កម្រិត IV | St. Louis, MO | 23 កញ្ញា 2025 | 22 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $97.386–$142.300 កម្រិត II | Maryland Heights, MO | 23 កញ្ញា 2025 | 12 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $118.706–$142.300 កម្រិត III | Maryland Heights, MO | 9 កញ្ញា 2025 | 10 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $118.706–$142.300 កម្រិត III | Maryland Heights, MO | 8 កញ្ញា 2025 | 27 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $120.536–$156.530 កម្រិត II | Greenwood Village, CO | 15 សីហា 2025 | 17 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $115.431–$142.300 | Maryland Heights, MO | 6 សីហា 2025 | 6 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $164.493 កម្រិត II | Greenwood Village, CO | 18 កក្កដា 2025 | 30 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $118.162–$142.300 | Maryland Heights, MO | 11 កក្កដា 2025 | 20 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $117.021–$156.530 កម្រិត II | Greenwood Village, CO | 30 មិថុនា 2025 | 28 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $144.658 កម្រិត II | Maryland Heights, MO | 30 មិថុនា 2025 | 26 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $112.174–$142.300 កម្រិត III | Maryland Heights, MO | 30 មិថុនា 2025 | 19 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $85.114–$142.300 កម្រិត II | Charlotte, NC | 30 មិថុនា 2025 | 29 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $139.443–$156.530 កម្រិត III | Greenwood Village, CO | 27 មិថុនា 2025 | 19 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $90.397–$142.300 កម្រិត II | Maryland Heights, MO | 27 មិថុនា 2025 | 28 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.815–$156.530 | Greenwood Village, CO | 27 មិថុនា 2025 | 23 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $118.162–$142.300 | Maryland Heights, MO | 26 មិថុនា 2025 | 25 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $133.973–$142.300 កម្រិត IV | Maryland Heights, MO | 25 មិថុនា 2025 | 12 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $127.878–$156.530 កម្រិត III | Coppell, TX | 20 មិថុនា 2025 | 17 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $134.347–$142.300 កម្រិត III | Charlotte, NC | 18 មិថុនា 2025 | 31 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $90.397–$142.300 កម្រិត II | Maryland Heights, MO | 18 មិថុនា 2025 | 26 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $112.174–$142.300 កម្រិត III | Maryland Heights, MO | 16 ឧសភា 2025 | 13 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $133.973–$142.300 កម្រិត IV | Maryland Heights, MO | 9 មេសា 2025 | 13 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $133.973–$142.300 កម្រិត IV | Maryland Heights, MO | 4 មេសា 2025 | 21 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $112.174–$142.300 កម្រិត III | Maryland Heights, MO | 6 មីនា 2025 | 15 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $117.021–$156.530 កម្រិត II | Greenwood Village, CO | 6 មីនា 2025 | 5 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $139.443–$156.530 កម្រិត III | Greenwood Village, CO | 21 កុម្ភៈ 2025 | 7 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $112.986–$142.300 កម្រិត II | Charlotte, NC | 28 មករា 2025 | 27 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $117.021–$156.530 កម្រិត II | Greenwood Village, CO | 14 មករា 2025 | 10 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $90.397–$142.300 កម្រិត II | Maryland Heights, MO | 13 មករា 2025 | 15 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $134.347–$142.300 កម្រិត III | Charlotte, NC | 8 មករា 2025 | 20 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $112.986–$142.300 កម្រិត II | Charlotte, NC | 3 មករា 2025 | 11 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.014–$142.300 | Charlotte, NC | 16 ធ្នូ 2024 | 25 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $117.021–$156.530 កម្រិត II | Greenwood Village, CO | 27 វិច្ឆិកា 2024 | 25 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.014–$142.300 | Charlotte, NC | 23 តុលា 2024 | 26 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $112.174–$142.300 កម្រិត III | Maryland Heights, MO | 21 តុលា 2024 | 27 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $117.021–$156.600 កម្រិត II | Greenwood Village, CO | 2 តុលា 2024 | 17 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $111.300–$142.300 កម្រិត II | Maryland Heights, MO | 2 តុលា 2024 | 18 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $90.397–$142.300 កម្រិត II | Maryland Heights, MO | 19 សីហា 2024 | 20 ធ្នូ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $112.986–$142.300 កម្រិត II | Charlotte, NC | 29 កក្កដា 2024 | 12 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $112.986–$142.300 កម្រិត II | Charlotte, NC | 25 កក្កដា 2024 | 29 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $108.992–$156.600 កម្រិត II | Greenwood Village, CO | 21 មិថុនា 2024 | 2 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $85.426–$142.300 កម្រិត II | Maryland Heights, MO | 3 ឧសភា 2024 | 5 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $108.992–$156.600 កម្រិត II | Greenwood Village, CO | 2 មេសា 2024 | 20 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $80.300–$142.300 កម្រិត II | Charlotte, NC | 13 មីនា 2024 | 17 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $105.851–$142.300 កម្រិត III | Maryland Heights, MO | 28 កុម្ភៈ 2024 | 24 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $105.851–$142.300 កម្រិត III | Maryland Heights, MO | 12 កុម្ភៈ 2024 | 29 មេសា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $108.992–$156.600 កម្រិត II | Greenwood Village, CO | 14 ធ្នូ 2023 | 5 មករា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
Software Engineer V នៅគ្រប់ក្រុមហ៊ុន →
ការងារផ្សេងទៀតនៅ Charter Communications, Inc.
- Software Engineer IV$98.062
- Principal Engineer I$137.925
- BI ETL Developer II$103.896
- Systems Engineer IV$122.206
- Software Engineer VI$133.973
- Network Engineer III$107.702
- Network Engineer IV$112.137
- Principal Engineer II$159.598
- Systems Engineer III$102.482
- Principal Software Engineer I$140.046
- BI Application Developer II$101.109
- Principal Architect I$134.482
- BI ETL Developer III$115.651
- Software Engineer III$90.979
- Senior Software Developer$103.896
- Principal Architect II$133.973
- Network Engineer II$89.398
- Software Developer$85.114
- Systems Engineer II$95.462
- Lead Software Developer$122.970
- DevOps Engineer$102.773
- BI Architect II$117.582
- Sr. Test Engineer$112.481
- Lead Test Engineer$130.686
ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។