Strona główna › Pracodawcy › Charles Schwab & Company, Inc. › Sr. Specialist, Data Engineering
Sr. Specialist, Data Engineering w firmie Charles Schwab & Company, Inc.: wynagrodzenia H-1B
5 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Sr. Specialist, Data Engineering w firmie Charles Schwab & Company, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $120 903; połowa środkowa: $116 430–$130 657.
Wnioski (LCA)5
Mediana oferowanego wynagrodzenia$120 903
Środkowa połowa wynagrodzeń$116 430–$130 657
Percentyl 10.–90.$112 572–$131 623
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2024 | 1 | $130 657 |
| Rok 2025 | 4 | $118 666 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $120 903 Poziom III | Austin, TX | 15 sie 2025 | 10 lut 2026 | Certyfikowane |
| $116 430 Poziom II | Charlotte, NC | 17 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $110 000 Poziom II | Westlake, TX | 25 lut 2025 | 6 mar 2025 | Certyfikowane |
| $132 267 Poziom III | Austin, TX | 22 sty 2025 | 4 lip 2025 | Certyfikowane |
| $130 657 Poziom III | Austin, TX | 24 kwi 2024 | 2 sie 2024 | Certyfikowane |
Inne stanowiska w firmie Charles Schwab & Company, Inc.
- Manager, Software Development & Engineering$148 000
- Sr. Specialist - Software Development & Engineering$131 900
- Sr. Manager, Software Development & Engineering Senior$160 000
- Sr. Manager, Software Development & Engineering Sr.$162 193
- Sr. Manager, Software Development & Engineering Lead$179 915
- Specialist - Software Development & Engineering$110 000
- Sr. Manager, Software Development & Engineering Lead (PL)$200 000
- Sr. Manager, Software Development & Engineering$160 000
- Sr. Manager, Risk Analytics/Modeling$162 960
- Manager, Data Engineering$139 494
- Software Developer Senior$152 235
- Sr. Manager, Data Engineering Senior$155 027
- Software Developer$132 000
- Associate - Software Development & Engineering$88 005
- Sr. Manager, Security Development & Engineering Senior$160 150
- Senior Manager, Software Development & Engineering Senior$156 984
- Manager, Risk Analytics/Modeling$130 707
- Sr. Manager, Systems Engineering Senior$165 929
- Sr. Manager, Digital Product Management$154 300
- Sr Manager, Software Development & Engineering Sen$166 455
- Sr Manager, Software Development & Engineering Lea$192 940
- Senior Manager, Software Development Engineering$169 430
- Senior Software Developer$148 180
- Senior Specialist, Software Development & Engineering$125 008
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).