Подаци о платама H1B

Почетна › Послодавци › Intuit Inc. › Product Manager

Product Manager u Intuit Inc.: H-1B plate

45 prijava za uslove rada za poziciju Product Manager u Intuit Inc.. Medijana ponuđene osnovne plate $137.635; srednja polovina $126.000–$146.055.

Пријаве (LCA)45
Медијанска понуђена плата$137.635
Средина распона плата$126.000–$146.055
10.–90. перцентил$121.701–$152.143

По фискалним годинама

Фискална годинаLCAМедијална плата
ФГ202315$138.977
ФГ202416$146.055
ФГ20257$126.000
ФГ20265$137.635

Пријаве

Основна платаЛокацијаПослатоДатум почеткаСтатус
$137.635–$148.360Mountain View, CA26. 5. 2026.1. 10. 2026.Сертификовано
$137.635–$148.360Mountain View, CA15. 5. 2026.1. 10. 2026.Сертификовано
$107.276–$130.800Atlanta, GA2. 4. 2026.1. 10. 2026.Сертификовано
$137.635–$157.500
Ниво II
Mountain View, CA10. 3. 2026.11. 8. 2026.Сертификовано
$137.635–$157.500
Ниво II
Mountain View, CA11. 2. 2026.29. 7. 2026.Сертификовано
$121.701–$145.000
Ниво II
Mountain View, CA30. 6. 2025.25. 12. 2025.Сертификовано
$126.000–$145.000
Ниво II
Mountain View, CA13. 5. 2025.1. 10. 2025.Сертификовано
$126.000–$145.000
Ниво II
Mountain View, CA25. 4. 2025.1. 10. 2025.Сертификовано
$126.000–$145.000
Ниво II
Mountain View, CA15. 4. 2025.1. 10. 2025.Сертификовано
$126.000–$145.000
Ниво II
Mountain View, CA20. 3. 2025.18. 9. 2025.Сертификовано
$126.000–$145.000
Ниво II
Mountain View, CA4. 2. 2025.29. 7. 2025.Сертификовано
$121.701–$149.206
Ниво II
Mountain View, CA19. 12. 2024.19. 6. 2025.Сертификовано
$121.701–$149.206
Ниво II
Mountain View, CA19. 9. 2024.20. 3. 2025.Сертификовано
$146.055–$199.027Mountain View, CA6. 8. 2024.15. 12. 2024.Сертификовано
$146.055–$199.027
Ниво II
Mountain View, CA8. 7. 2024.15. 12. 2024.Сертификовано
$146.055–$199.027
Ниво II
Mountain View, CA13. 6. 2024.20. 6. 2024.Сертификовано
$148.000–$170.200
Ниво II
Charlotte, NC7. 6. 2024.17. 10. 2024.Сертификовано
$120.000–$149.206
Ниво II
Mountain View, CA22. 5. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано
$120.000–$149.206
Ниво II
San Francisco, CA7. 5. 2024.24. 8. 2024.Сертификовано
$146.055–$199.027Mountain View, CA3. 4. 2024.17. 9. 2024.Сертификовано
$152.526–$182.298
Ниво II
San Diego, CA29. 3. 2024.30. 3. 2024.Сертификовано
$146.055–$199.027Mountain View, CA27. 3. 2024.11. 9. 2024.Сертификовано
$149.350–$199.027
Ниво II
Mountain View, CA21. 2. 2024.25. 7. 2024.Сертификовано
$135.408–$149.206
Ниво II
Mountain View, CA24. 1. 2024.9. 7. 2024.Сертификовано
$127.397–$186.000New York, NY18. 12. 2023.11. 6. 2024.Сертификовано
$132.622–$197.027Mountain View, CA13. 12. 2023.5. 6. 2024.Сертификовано
$151.800–$186.000New York, NY8. 12. 2023.5. 6. 2024.Повучено
$135.408–$149.206
Ниво II
Mountain View, CA22. 11. 2023.21. 5. 2024.Сертификовано
$171.000–$200.241
Ниво II
San Francisco, CA9. 10. 2023.5. 4. 2024.Сертификовано
$133.081–$225.992Mountain View, CA20. 9. 2023.20. 3. 2024.Сертификовано
$171.000–$200.241San Francisco, CA7. 9. 2023.1. 10. 2023.Сертификовано
$107.475–$133.250Atlanta, GA31. 5. 2023.1. 10. 2023.Сертификовано
$162.019–$193.418Mountain View, CA16. 5. 2023.9. 11. 2023.Сертификовано
$175.000–$198.258
Ниво II
San Francisco, CA10. 3. 2023.5. 9. 2023.Сертификовано
$143.374–$195.175
Ниво II
San Diego, CA24. 1. 2023.30. 6. 2023.Сертификовано
$132.829–$180.500
Ниво II
Plano, TX12. 1. 2023.9. 7. 2023.Сертификовано
$128.462–$193.418Mountain View, CA11. 1. 2023.1. 7. 2023.Сертификовано
$125.000–$193.418Mountain View, CA6. 1. 2023.1. 7. 2023.Повучено
$150.610–$193.418Mountain View, CA20. 12. 2022.23. 12. 2022.Сертификовано
$128.462–$193.418Mountain View, CA5. 12. 2022.30. 5. 2023.Сертификовано
$150.610–$193.418Mountain View, CA15. 11. 2022.22. 11. 2022.Сертификовано
$128.462–$193.418Mountain View, CA14. 11. 2022.1. 4. 2023.Сертификовано
$140.000–$210.000
Ниво II
Charlotte, NC27. 10. 2022.3. 11. 2022.Сертификовано
$138.977–$188.700Mountain View, CA12. 10. 2022.19. 10. 2022.Сертификовано
$138.977–$188.700Mountain View, CA30. 9. 2022.7. 10. 2022.Сертификовано

Product Manager kod svih poslodavaca →

Ostali poslovi u Intuit Inc.

Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).