Почетна › Послодавци › Intuit Inc. › Senior Data Scientist
Senior Data Scientist u Intuit Inc.: H-1B plate
103 prijava za uslove rada za poziciju Senior Data Scientist u Intuit Inc.. Medijana ponuđene osnovne plate $159.695; srednja polovina $141.875–$168.300.
Пријаве (LCA)103
Медијанска понуђена плата$159.695
Средина распона плата$141.875–$168.300
10.–90. перцентил$130.854–$176.504
По фискалним годинама
| Фискална година | LCA | Медијална плата |
|---|---|---|
| ФГ2023 | 15 | $165.000 |
| ФГ2024 | 13 | $159.695 |
| ФГ2025 | 36 | $154.832 |
| ФГ2026 | 37 | $148.025 |
Пријаве
| Основна плата | Локација | Послато | Датум почетка | Статус |
|---|---|---|---|---|
| $158.681–$182.483 | Culver City, CA | 5. 6. 2026. | 1. 8. 2026. | Сертификовано |
| $176.504–$202.980 | Oakland, CA | 4. 6. 2026. | 1. 8. 2026. | Сертификовано |
| $176.504–$202.980 | Oakland, CA | 27. 5. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $175.040–$209.100 | Mountain View, CA | 15. 5. 2026. | 22. 5. 2026. | Сертификовано |
| $190.000–$209.100 | Mountain View, CA | 14. 5. 2026. | 18. 5. 2026. | Сертификовано |
| $200.000–$209.100 | Mountain View, CA | 14. 5. 2026. | 25. 5. 2026. | Сертификовано |
| $180.000–$209.100 | Charlotte, NC | 8. 5. 2026. | 11. 5. 2026. | Сертификовано |
| $176.602–$200.000 | San Francisco, CA | 9. 4. 2026. | 13. 4. 2026. | Сертификовано |
| $142.261–$209.100 | Mountain View, CA | 9. 4. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $142.261–$209.100 | Mountain View, CA | 9. 4. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $148.025–$178.500 | San Diego, CA | 3. 4. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $160.100–$200.000 | New York, NY | 2. 4. 2026. | 3. 4. 2026. | Сертификовано |
| $174.783–$209.100 | Mountain View, CA | 1. 4. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $174.783–$209.100 | Mountain View, CA | 25. 3. 2026. | 17. 8. 2026. | Сертификовано |
| $190.000–$209.100 | Mountain View, CA | 24. 3. 2026. | 30. 3. 2026. | Сертификовано |
| $145.308–$209.100 Ниво III | Mountain View, CA | 20. 3. 2026. | 30. 3. 2026. | Сертификовано |
| $174.826–$209.100 | Mountain View, CA | 17. 3. 2026. | 20. 7. 2026. | Сертификовано |
| $200.000–$209.100 Ниво III | Mountain View, CA | 11. 3. 2026. | 16. 3. 2026. | Сертификовано |
| $174.783–$209.100 | Mountain View, CA | 9. 3. 2026. | 30. 8. 2026. | Сертификовано |
| $174.783–$209.100 | Mountain View, CA | 23. 2. 2026. | 8. 8. 2026. | Сертификовано |
| $174.783–$220.000 | Mountain View, CA | 17. 2. 2026. | 6. 8. 2026. | Сертификовано |
| $130.295–$144.200 Ниво III | Atlanta, GA | 22. 1. 2026. | 21. 7. 2026. | Сертификовано |
| $145.308–$209.100 Ниво III | Mountain View, CA | 21. 1. 2026. | 15. 7. 2026. | Сертификовано |
| $125.694–$209.100 Ниво III | Mountain View, CA | 21. 1. 2026. | 1. 2. 2026. | Сертификовано |
| $145.308–$209.100 Ниво III | Mountain View, CA | 16. 1. 2026. | 7. 7. 2026. | Сертификовано |
| $140.000–$178.500 Ниво III | San Diego, CA | 16. 1. 2026. | 8. 7. 2026. | Сертификовано |
| $137.397–$158.100 Ниво III | Plano, TX | 16. 1. 2026. | 14. 7. 2026. | Сертификовано, затим повучено |
| $145.308–$209.100 Ниво III | Mountain View, CA | 14. 1. 2026. | 14. 1. 2026. | Сертификовано |
| $145.308–$209.100 Ниво III | Mountain View, CA | 13. 1. 2026. | 14. 1. 2026. | Сертификовано |
| $145.308–$209.100 Ниво III | Mountain View, CA | 13. 1. 2026. | 19. 1. 2026. | Сертификовано |
| $136.500–$209.100 Ниво III | Mountain View, CA | 9. 1. 2026. | 15. 1. 2026. | Сертификовано |
| $130.295–$144.200 Ниво III | Atlanta, GA | 7. 1. 2026. | 30. 6. 2026. | Сертификовано |
| $145.308–$209.100 Ниво III | Mountain View, CA | 19. 12. 2025. | 5. 1. 2026. | Сертификовано |
| $145.308–$209.100 Ниво III | Mountain View, CA | 26. 11. 2025. | 2. 12. 2025. | Сертификовано |
| $172.687–$209.100 | Mountain View, CA | 14. 11. 2025. | 24. 11. 2025. | Сертификовано |
| $145.308–$209.100 Ниво III | Mountain View, CA | 10. 11. 2025. | 13. 11. 2025. | Сертификовано |
| $145.308–$209.100 Ниво III | Mountain View, CA | 7. 11. 2025. | 20. 11. 2025. | Сертификовано |
| $140.000–$190.000 Ниво III | Redmond, WA | 15. 9. 2025. | 25. 9. 2025. | Сертификовано |
| $140.000–$190.000 Ниво III | San Diego, CA | 11. 9. 2025. | 21. 9. 2025. | Сертификовано |
| $164.403–$184.508 Ниво III | San Francisco, CA | 20. 8. 2025. | 1. 2. 2026. | Сертификовано |
| $141.875–$205.000 Ниво III | Mountain View, CA | 23. 7. 2025. | 20. 1. 2026. | Сертификовано |
| $141.875–$205.000 Ниво III | Mountain View, CA | 14. 7. 2025. | 8. 1. 2026. | Сертификовано |
| $130.854–$144.082 Ниво III | Plano, TX | 5. 6. 2025. | 13. 11. 2025. | Сертификовано |
| $120.000–$180.000 Ниво III | Atlanta, GA | 2. 6. 2025. | 29. 8. 2025. | Сертификовано |
| $88.379–$135.790 Ниво III | Las Vegas, NV | 19. 5. 2025. | 14. 9. 2025. | Сертификовано |
| $149.970–$172.890 Ниво III | New York, NY | 6. 5. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $136.871–$175.000 Ниво III | San Diego, CA | 18. 4. 2025. | 24. 4. 2025. | Сертификовано |
| $141.875–$205.000 Ниво III | Mountain View, CA | 11. 4. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $141.875–$205.000 Ниво III | Mountain View, CA | 4. 4. 2025. | 23. 9. 2025. | Сертификовано |
| $141.875–$205.000 Ниво III | Mountain View, CA | 28. 3. 2025. | 6. 4. 2025. | Сертификовано |
| $141.875–$205.000 Ниво III | Mountain View, CA | 21. 3. 2025. | 16. 9. 2025. | Сертификовано |
| $180.128–$205.000 Ниво III | Mountain View, CA | 18. 3. 2025. | 5. 7. 2025. | Сертификовано |
| $120.000–$180.000 Ниво III | Atlanta, GA | 18. 3. 2025. | 28. 8. 2025. | Сертификовано |
| $170.436–$182.104 Ниво III | San Diego, CA | 17. 3. 2025. | 12. 8. 2025. | Сертификовано |
| $136.871–$175.000 Ниво III | San Diego, CA | 14. 3. 2025. | 12. 9. 2025. | Сертификовано |
| $130.854–$151.270 Ниво III | Plano, TX | 27. 2. 2025. | 22. 8. 2025. | Сертификовано |
| $164.424–$189.087 Ниво III | Mountain View, CA | 18. 2. 2025. | 20. 8. 2025. | Сертификовано |
| $167.980–$210.000 Ниво III | Mountain View, CA | 12. 2. 2025. | 10. 8. 2025. | Сертификовано |
| $162.777–$210.000 Ниво III | Mountain View, CA | 10. 2. 2025. | 29. 6. 2025. | Сертификовано |
| $139.700–$176.359 Ниво III | Mountain View, CA | 7. 2. 2025. | 20. 7. 2025. | Сертификовано |
| $168.000–$210.000 Ниво III | Mountain View, CA | 4. 2. 2025. | 31. 7. 2025. | Сертификовано |
| $122.850–$139.256 Ниво III | Plano, TX | 31. 1. 2025. | 31. 1. 2025. | Сертификовано |
| $168.000–$210.000 Ниво III | San Francisco, CA | 28. 1. 2025. | 8. 2. 2025. | Сертификовано |
| $168.000–$210.000 Ниво III | San Francisco, CA | 27. 1. 2025. | 25. 7. 2025. | Повучено |
| $168.000–$210.000 Ниво III | Mountain View, CA | 23. 1. 2025. | 17. 7. 2025. | Сертификовано |
| $172.739–$210.000 | Mountain View, CA | 13. 1. 2025. | 3. 7. 2025. | Сертификовано |
| $172.739–$210.000 | Mountain View, CA | 16. 12. 2024. | 13. 6. 2025. | Сертификовано |
| $180.128–$210.000 Ниво III | Mountain View, CA | 9. 12. 2024. | 12. 12. 2024. | Сертификовано |
| $160.000–$200.000 Ниво III | Mountain View, CA | 14. 11. 2024. | 22. 11. 2024. | Сертификовано |
| $162.320–$175.100 скраћено радно време · Ниво III | San Diego, CA | 7. 11. 2024. | 11. 11. 2024. | Сертификовано |
| $159.695–$205.000 Ниво III | Mountain View, CA | 29. 10. 2024. | 8. 11. 2024. | Сертификовано |
| $159.695–$200.000 Ниво III | Mountain View, CA | 25. 10. 2024. | 11. 11. 2024. | Сертификовано |
| $159.695–$200.000 Ниво III | Mountain View, CA | 25. 10. 2024. | 4. 11. 2024. | Сертификовано |
| $180.128–$200.000 Ниво III | Mountain View, CA | 24. 10. 2024. | 28. 10. 2024. | Сертификовано |
| $159.695–$200.000 Ниво III | Mountain View, CA | 11. 10. 2024. | 21. 10. 2024. | Сертификовано |
| $180.128–$200.000 Ниво III | Mountain View, CA | 19. 9. 2024. | 29. 9. 2024. | Сертификовано |
| $159.695–$200.000 Ниво III | Mountain View, CA | 26. 8. 2024. | 9. 9. 2024. | Сертификовано |
| $158.620–$190.000 Ниво III | New York, NY | 2. 8. 2024. | 6. 1. 2025. | Сертификовано |
| $158.620–$195.000 Ниво III | New York, NY | 25. 7. 2024. | 3. 9. 2024. | Сертификовано |
| $159.695–$200.000 Ниво III | Santa Clara, CA | 1. 7. 2024. | 2. 7. 2024. | Сертификовано |
| $159.695–$200.000 Ниво III | Mountain View, CA | 21. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $170.282–$200.000 | Mountain View, CA | 21. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $159.695–$200.000 Ниво III | Mountain View, CA | 16. 5. 2024. | 1. 6. 2024. | Сертификовано |
| $158.620–$169.718 Ниво III | New York, NY | 27. 2. 2024. | 4. 3. 2024. | Сертификовано |
| $168.300–$200.000 Ниво III | Mountain View, CA | 13. 2. 2024. | 8. 7. 2024. | Сертификовано |
| $142.161–$185.000 Ниво III | Mountain View, CA | 7. 2. 2024. | 13. 2. 2024. | Сертификовано |
| $168.300–$200.000 H-1B1 (Сингапур) · Ниво III | Mountain View, CA | 1. 2. 2024. | 27. 7. 2024. | Сертификовано |
| $168.300–$200.000 Ниво III | Mountain View, CA | 12. 10. 2023. | 10. 4. 2024. | Сертификовано |
| $165.000–$200.000 | Mountain View, CA | 18. 9. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $140.878–$158.620 Ниво III | Mountain View, CA | 18. 8. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $165.000–$185.400 Ниво III | Mountain View, CA | 2. 8. 2023. | 28. 1. 2024. | Сертификовано |
| $165.000–$185.400 H-1B1 (Сингапур) · Ниво III | Mountain View, CA | 21. 7. 2023. | 27. 7. 2023. | Сертификовано |
| $150.000–$175.000 Ниво III | Bentonville, AR | 21. 7. 2023. | 28. 7. 2023. | Сертификовано |
| $165.000–$185.400 H-1B1 (Сингапур) · Ниво III | Mountain View, CA | 20. 7. 2023. | 27. 7. 2023. | Сертификовано |
| $165.360–$200.000 Ниво III | Mountain View, CA | 14. 6. 2023. | 21. 6. 2023. | Сертификовано |
| $154.321–$231.481 Ниво III | Bethesda, MD | 11. 4. 2023. | 29. 9. 2023. | Сертификовано |
| $165.000–$185.400 | Mountain View, CA | 27. 2. 2023. | 22. 8. 2023. | Сертификовано |
| $101.400–$191.475 Ниво III | New York, NY | 27. 2. 2023. | 19. 7. 2023. | Сертификовано |
| $98.987–$135.434 Ниво III | Plano, TX | 14. 2. 2023. | 15. 8. 2023. | Сертификовано |
| $165.360–$185.400 Ниво III | Mountain View, CA | 7. 12. 2022. | 30. 5. 2023. | Сертификовано |
| $165.000–$185.400 Ниво III | Mountain View, CA | 7. 12. 2022. | 13. 12. 2022. | Сертификовано |
| $175.000–$210.000 Ниво III | Mountain View, CA | 13. 10. 2022. | 20. 10. 2022. | Сертификовано |
| $145.400–$165.700 Ниво III | San Diego, CA | 4. 10. 2022. | 7. 10. 2022. | Сертификовано |
Senior Data Scientist kod svih poslodavaca →
Ostali poslovi u Intuit Inc.
- Senior Software Engineer$156.000
- Software Engineer$130.223
- Staff Software Engineer$192.941
- Manager, Software Engineering$226.120
- Senior Business Data Analyst$135.239
- Senior Product Manager$172.221
- Staff Business Data Analyst$163.860
- Staff Data Scientist$184.170
- Staff Product Manager$185.400
- Senior Staff Software Engineer$234.021
- Senior Product Designer$149.200
- Principal Product Manager$229.258
- Senior Fraud and Risk Analyst$148.380
- Product Manager$137.635
- Principal Software Engineer$253.362
- Manager, Development$217.289
- Staff Technical Program Manager$191.617
- Staff Fraud and Risk Analyst$172.827
- Product Designer$120.330
- Senior AI Scientist$174.881
- Data Scientist$131.051
- Manager, Data and Analytics$194.811
- Senior Staff Product Manager$225.000
- Senior Technical Program Manager$160.000
Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).