Подаци о платама H1B

Почетна › Послодавци › Intuit Inc. › Senior Staff Software Engineer

Senior Staff Software Engineer u Intuit Inc.: H-1B plate

56 prijava za uslove rada za poziciju Senior Staff Software Engineer u Intuit Inc.. Medijana ponuđene osnovne plate $234.021; srednja polovina $224.025–$242.193.

Пријаве (LCA)56
Медијанска понуђена плата$234.021
Средина распона плата$224.025–$242.193
10.–90. перцентил$216.900–$264.514

По фискалним годинама

Фискална годинаLCAМедијална плата
ФГ20231$217.500
ФГ202415$224.025
ФГ202519$234.021
ФГ202621$242.193

Пријаве

Основна платаЛокацијаПослатоДатум почеткаСтатус
$227.200–$300.000New York, NY16. 6. 2026.22. 6. 2026.Сертификовано
$241.423–$290.000Mountain View, CA15. 6. 2026.19. 6. 2026.Сертификовано
$226.668–$260.668Oakland, CA5. 6. 2026.1. 8. 2026.Сертификовано
$256.384–$290.000Mountain View, CA2. 4. 2026.26. 9. 2026.Сертификовано
$256.384–$300.000Mountain View, CA1. 4. 2026.27. 9. 2026.Сертификовано
$264.514–$290.000
Ниво IV
Mountain View, CA13. 3. 2026.1. 8. 2026.Сертификовано
$264.514–$290.000
Ниво IV
Mountain View, CA9. 3. 2026.16. 3. 2026.Сертификовано
$264.514–$300.000
Ниво IV
Mountain View, CA24. 2. 2026.2. 3. 2026.Сертификовано
$280.000–$300.000
Ниво IV
Mountain View, CA18. 2. 2026.23. 2. 2026.Сертификовано
$252.750–$300.000
Ниво IV
New York, NY16. 2. 2026.12. 8. 2026.Сертификовано
$219.536–$263.670Mountain View, CA22. 1. 2026.7. 7. 2026.Сертификовано
$227.212–$283.305
Ниво IV
San Diego, CA30. 12. 2025.30. 6. 2026.Сертификовано
$219.536–$300.000Mountain View, CA17. 12. 2025.11. 6. 2026.Сертификовано
$219.536–$300.000Mountain View, CA3. 12. 2025.1. 5. 2026.Сертификовано
$264.514–$300.000
Ниво IV
Mountain View, CA14. 11. 2025.24. 11. 2025.Сертификовано
$242.193–$300.000Mountain View, CA6. 11. 2025.7. 5. 2026.Сертификовано
$242.193–$300.000Mountain View, CA5. 11. 2025.26. 4. 2026.Сертификовано
$242.193–$300.000Mountain View, CA4. 11. 2025.10. 11. 2025.Сертификовано
$260.076–$300.000Mountain View, CA4. 11. 2025.8. 1. 2026.Сертификовано
$264.514–$300.000
Ниво IV
Mountain View, CA4. 11. 2025.16. 11. 2025.Сертификовано
$242.193–$300.000Mountain View, CA29. 9. 2025.2. 10. 2025.Сертификовано
$177.807–$306.554
Ниво IV
Atlanta, GA5. 9. 2025.8. 9. 2025.Сертификовано
$264.514–$300.000
Ниво IV
Mountain View, CA29. 8. 2025.8. 9. 2025.Сертификовано
$264.260–$300.000
Ниво IV
New York, NY13. 8. 2025.24. 8. 2025.Сертификовано
$200.186–$222.614
Ниво IV
Plano, TX25. 7. 2025.28. 7. 2025.Сертификовано
$234.021–$275.000Mountain View, CA23. 7. 2025.14. 1. 2026.Сертификовано
$234.021–$275.000Mountain View, CA15. 7. 2025.13. 1. 2026.Сертификовано
$234.021–$275.000Mountain View, CA9. 7. 2025.21. 12. 2025.Сертификовано
$234.021–$275.000
Ниво IV
Mountain View, CA4. 6. 2025.4. 12. 2025.Сертификовано
$234.021–$275.000
Ниво IV
Mountain View, CA16. 5. 2025.9. 11. 2025.Сертификовано
$229.560–$280.500
Ниво IV
San Diego, CA12. 5. 2025.30. 9. 2025.Сертификовано
$234.021–$286.824Mountain View, CA30. 4. 2025.13. 8. 2025.Сертификовано
$234.021–$286.824
Ниво IV
Mountain View, CA25. 4. 2025.15. 10. 2025.Сертификовано
$234.021–$286.824
Ниво IV
Mountain View, CA26. 3. 2025.2. 9. 2025.Сертификовано
$189.351–$244.250
Ниво IV
San Diego, CA12. 3. 2025.6. 6. 2025.Сертификовано
$234.021–$286.824
Ниво IV
Mountain View, CA11. 3. 2025.14. 8. 2025.Сертификовано
$236.127–$286.824
Ниво IV
Mountain View, CA3. 1. 2025.29. 6. 2025.Сертификовано
$236.127–$286.824
Ниво IV
New York, NY26. 12. 2024.27. 12. 2024.Сертификовано
$222.093–$280.500
Ниво IV
San Diego, CA19. 12. 2024.9. 6. 2025.Сертификовано
$226.158–$281.200
Ниво IV
Mountain View, CA22. 11. 2024.10. 5. 2025.Сертификовано
$226.158–$281.200
Ниво IV
Mountain View, CA10. 9. 2024.20. 2. 2025.Сертификовано
$226.158–$281.200
Ниво IV
Mountain View, CA21. 8. 2024.16. 9. 2024.Сертификовано
$226.158–$281.200
Ниво IV
Mountain View, CA19. 8. 2024.28. 11. 2024.Сертификовано
$226.158–$281.200
Ниво IV
Mountain View, CA16. 8. 2024.26. 1. 2025.Сертификовано
$220.667–$275.000
Ниво IV
San Diego, CA1. 8. 2024.10. 8. 2024.Сертификовано
$226.158–$281.200
Ниво IV
Mountain View, CA25. 7. 2024.22. 1. 2025.Сертификовано
$212.599–$214.002
Ниво IV
Plano, TX25. 7. 2024.22. 1. 2025.Сертификовано
$224.205–$281.200Mountain View, CA2. 5. 2024.8. 5. 2024.Сертификовано
$216.300–$249.470
Ниво IV
Atlanta, GA16. 4. 2024.23. 4. 2024.Сертификовано
$224.025–$281.200Mountain View, CA11. 4. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано
$224.025–$281.200San Pedro, CA10. 4. 2024.15. 4. 2024.Сертификовано
$224.025–$281.200Mountain View, CA21. 3. 2024.12. 9. 2024.Сертификовано
$171.080–$239.741
Ниво IV
San Diego, CA27. 2. 2024.17. 8. 2024.Сертификовано
$240.269–$281.200Mountain View, CA21. 2. 2024.21. 2. 2024.Сертификовано
$224.025–$281.200Mountain View, CA19. 2. 2024.17. 7. 2024.Сертификовано
$217.500–$281.200
Ниво IV
Mountain View, CA2. 3. 2023.1. 8. 2023.Сертификовано

Senior Staff Software Engineer kod svih poslodavaca →

Ostali poslovi u Intuit Inc.

Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).