Подаци о платама H1B

Почетна › Послодавци › Intuit Inc. › Staff Data Scientist

Staff Data Scientist u Intuit Inc.: H-1B plate

62 prijava za uslove rada za poziciju Staff Data Scientist u Intuit Inc.. Medijana ponuđene osnovne plate $184.170; srednja polovina $177.303–$203.276.

Пријаве (LCA)62
Медијанска понуђена плата$184.170
Средина распона плата$177.303–$203.276
10.–90. перцентил$161.890–$210.412

По фискалним годинама

Фискална годинаLCAМедијална плата
ФГ20233$192.951
ФГ20245$189.108
ФГ202527$180.508
ФГ202627$180.508

Пријаве

Основна платаЛокацијаПослатоДатум почеткаСтатус
$185.374–$240.416Mountain View, CA26. 5. 2026.1. 10. 2026.Сертификовано
$210.928–$242.567Mountain View, CA19. 5. 2026.1. 10. 2026.Сертификовано
$185.374–$240.416
Ниво III
Mountain View, CA14. 5. 2026.20. 5. 2026.Сертификовано
$185.374–$240.416
Ниво III
Mountain View, CA8. 5. 2026.12. 5. 2026.Сертификовано
$209.862–$240.416Mountain View, CA17. 4. 2026.27. 4. 2026.Сертификовано
$209.862–$245.000Mountain View, CA31. 3. 2026.1. 4. 2026.Сертификовано
$209.862–$240.416Mountain View, CA18. 3. 2026.28. 3. 2026.Сертификовано
$185.374–$240.416
Ниво IV
Mountain View, CA11. 3. 2026.1. 8. 2026.Сертификовано
$215.000–$240.416Mountain View, CA9. 3. 2026.16. 3. 2026.Сертификовано
$161.612–$208.000
Ниво IV
Plano, TX2. 3. 2026.1. 9. 2026.Сертификовано
$209.862–$240.416Mountain View, CA23. 2. 2026.5. 8. 2026.Сертификовано
$180.508–$240.416
Ниво IV
Mountain View, CA17. 2. 2026.25. 2. 2026.Сертификовано
$209.862–$240.416Mountain View, CA17. 2. 2026.6. 8. 2026.Сертификовано
$159.099–$228.420
Ниво IV
San Diego, CA13. 2. 2026.16. 2. 2026.Сертификовано
$180.508–$240.416
Ниво IV
Mountain View, CA9. 2. 2026.29. 7. 2026.Сертификовано
$180.508–$240.416
Ниво IV
San Diego, CA4. 2. 2026.9. 2. 2026.Сертификовано
$180.508–$240.416
Ниво IV
Mountain View, CA15. 1. 2026.22. 1. 2026.Сертификовано
$180.508–$240.416
Ниво IV
San Diego, CA24. 12. 2025.5. 1. 2026.Сертификовано
$147.742–$240.416
Ниво IV
Mountain View, CA17. 12. 2025.11. 6. 2026.Сертификовано
$180.508–$240.416
Ниво IV
Mountain View, CA11. 12. 2025.15. 12. 2025.Сертификовано
$161.612–$208.000
Ниво IV
Plano, TX9. 12. 2025.1. 2. 2026.Сертификовано
$180.508–$240.416
Ниво IV
Mountain View, CA9. 12. 2025.15. 12. 2025.Сертификовано
$210.473–$240.416Mountain View, CA3. 12. 2025.8. 12. 2025.Сертификовано
$180.508–$240.416
Ниво IV
Mountain View, CA2. 12. 2025.6. 5. 2026.Сертификовано
$180.508–$240.416
Ниво IV
Mountain View, CA26. 11. 2025.23. 5. 2026.Сертификовано
$180.508–$240.416
Ниво IV
Mountain View, CA20. 11. 2025.24. 11. 2025.Сертификовано
$180.508–$240.416
Ниво IV
Santa Clara, CA19. 11. 2025.19. 5. 2026.Сертификовано
$196.914–$228.420
Ниво IV
San Diego, CA22. 9. 2025.29. 9. 2025.Сертификовано
$180.508–$240.416
Ниво IV
Mountain View, CA16. 9. 2025.22. 9. 2025.Сертификовано
$203.276–$240.416Mountain View, CA29. 8. 2025.1. 9. 2025.Сертификовано
$194.834–$220.000
Ниво IV
San Francisco, CA20. 8. 2025.25. 8. 2025.Сертификовано
$176.570–$245.000
Ниво IV
Mountain View, CA23. 7. 2025.19. 12. 2025.Сертификовано
$159.099–$198.840
Ниво IV
San Diego, CA10. 7. 2025.7. 1. 2026.Сертификовано
$203.276–$245.000Mountain View, CA16. 6. 2025.11. 11. 2025.Сертификовано
$196.001–$211.768
Ниво IV
San Diego, CA11. 6. 2025.2. 12. 2025.Сертификовано
$170.373–$200.000
Ниво IV
New York, NY10. 4. 2025.17. 4. 2025.Сертификовано
$164.397–$198.840
Ниво IV
San Diego, CA31. 3. 2025.24. 9. 2025.Сертификовано
$173.242–$240.000
Ниво IV
Mountain View, CA28. 3. 2025.18. 9. 2025.Сертификовано
$172.000–$200.000
Ниво IV
Mountain View, CA21. 3. 2025.20. 9. 2025.Сертификовано
$257.421–$450.000
Ниво IV
Mountain View, CA21. 3. 2025.19. 8. 2025.Сертификовано
$173.242–$240.000
Ниво IV
Mountain View, CA18. 3. 2025.25. 3. 2025.Сертификовано
$179.503–$206.428
Ниво IV
Long Island City, NY7. 3. 2025.22. 8. 2025.Сертификовано
$173.242–$240.000
Ниво IV
Mountain View, CA28. 2. 2025.26. 8. 2025.Сертификовано
$211.536–$240.000
Ниво IV
Mountain View, CA17. 2. 2025.12. 8. 2025.Сертификовано
$187.549–$240.000
Ниво IV
Mountain View, CA14. 2. 2025.15. 6. 2025.Сертификовано
$211.536–$240.000
Ниво IV
Mountain View, CA13. 2. 2025.18. 2. 2025.Сертификовано
$205.912–$240.000Mountain View, CA13. 2. 2025.20. 2. 2025.Сертификовано
$179.503–$206.428
Ниво IV
New York, NY5. 2. 2025.4. 8. 2025.Сертификовано
$192.860–$240.000
Ниво IV
Mountain View, CA29. 1. 2025.9. 2. 2025.Сертификовано
$176.570–$240.000
Ниво IV
Mountain View, CA29. 1. 2025.29. 6. 2025.Сертификовано
$184.739–$240.000
Ниво IV
Mountain View, CA29. 1. 2025.24. 6. 2025.Сертификовано
$204.518–$240.000Mountain View, CA28. 1. 2025.3. 2. 2025.Сертификовано
$156.770–$240.000
Ниво IV
Mountain View, CA17. 1. 2025.17. 7. 2025.Сертификовано
$166.551–$210.000
Ниво IV
New York, NY26. 12. 2024.27. 6. 2025.Сертификовано
$211.536–$231.169
Ниво IV
Mountain View, CA17. 9. 2024.26. 9. 2024.Сертификовано
$132.476–$220.000
Ниво IV
New York, NY26. 4. 2024.2. 5. 2024.Сертификовано
$189.108–$230.000
Ниво IV
Mountain View, CA5. 3. 2024.3. 9. 2024.Сертификовано
$189.108–$230.000
Ниво IV
Mountain View, CA29. 2. 2024.28. 8. 2024.Сертификовано
$189.108–$230.000
Ниво IV
Mountain View, CA7. 2. 2024.5. 8. 2024.Сертификовано
$183.600–$221.208
Ниво IV
Mountain View, CA7. 8. 2023.2. 1. 2024.Сертификовано
$192.951–$208.854
Ниво IV
San Diego, CA2. 5. 2023.26. 10. 2023.Сертификовано
$206.274–$221.208
Ниво IV
Mountain View, CA16. 12. 2022.15. 6. 2023.Сертификовано

Staff Data Scientist kod svih poslodavaca →

Ostali poslovi u Intuit Inc.

Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).