داده‌های حقوق H1B

خانه › کارفرمایان › Wal-Mart Associates, Inc. › Senior Manager I, Software Engineering

حقوق H-1B برای ⁨Senior Manager I, Software Engineering⁩ در ⁨Wal-Mart Associates, Inc.⁩

⁨48⁩ درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی ⁨Senior Manager I, Software Engineering⁩ در ⁨Wal-Mart Associates, Inc.⁩. حقوق پایه پیشنهادی میانه ⁨$162,000⁩؛ نیمه میانی ⁨$150,762⁩ تا ⁨$180,000⁩.

درخواست‌ها (LCAs)48
حقوق پیشنهادی میانی$162,000
نیمه میانی حقوق‌ها⁨$150,762⁩–⁨$180,000⁩
صدک ۱۰ تا ۹۰⁨$140,978⁩–⁨$183,066⁩

بر اساس سال مالی

سال مالیLCAsحقوق میانی
سال مالی ⁨2023⁩40$167,149
سال مالی ⁨2024⁩8$150,762

درخواست‌ها

حقوق پایهمحلثبت شدهتاریخ شروعوضعیت
$150,762–$216,000Sunnyvale, CA30 نوامبر 202320 مه 2024تأیید شده
$150,762–$216,000
سطح ⁨III⁩
Mountain House, CA30 نوامبر 202320 مه 2024تأیید شده
$150,762–$216,000Sunnyvale, CA30 نوامبر 202317 مه 2024تأیید شده
$194,922
سطح ⁨III⁩
Hoboken, NJ28 نوامبر 202317 مه 2024تأیید شده
$158,003
سطح ⁨III⁩
Bentonville, AR9 نوامبر 20239 مارس 2024تأیید شده
$147,041
سطح ⁨III⁩
Bentonville, AR9 نوامبر 202315 مارس 2024تأیید شده
$174,518–$216,000Sunnyvale, CA9 نوامبر 202310 مه 2024تأیید شده
$133,338
سطح ⁨IV⁩
Bentonville, AR20 اکتبر 202319 آوریل 2024تأیید شده
$145,040
سطح ⁨III⁩
Bentonville, AR22 سپتامبر 20238 دسامبر 2023تأیید شده
$141,382
سطح ⁨IV⁩
Bentonville, AR13 سپتامبر 20234 ژانویه 2024تأیید شده
$175,193–$216,000Sunnyvale, CA12 سپتامبر 20239 اکتبر 2023تأیید شده
$182,606
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX6 سپتامبر 202326 سپتامبر 2023تأیید شده
$181,272–$216,000
سطح ⁨III⁩
San Bruno, CA10 اوت 202319 دسامبر 2023تأیید شده
$160,000
سطح ⁨III⁩
Bentonville, AR26 ژوئیه 202331 ژوئیه 2023تأیید شده
$164,000
سطح ⁨II⁩
Reston, VA24 ژوئیه 202317 ژانویه 2024تأیید شده
$154,659
سطح ⁨IV⁩
Bentonville, AR20 ژوئیه 20237 ژانویه 2024تأیید شده
$160,000
سطح ⁨III⁩
Benton, AR13 ژوئیه 202324 ژوئیه 2023تأیید شده
$154,659
سطح ⁨IV⁩
Bentonville, AR11 ژوئیه 20237 ژانویه 2024تأیید شده، سپس لغو شده
$192,223
سطح ⁨III⁩
Hoboken, NJ30 ژوئن 202330 دسامبر 2023تأیید شده
$160,000
سطح ⁨III⁩
Bentonville, TX28 ژوئن 202324 ژوئیه 2023تأیید شده
$158,080–$216,000
سطح ⁨III⁩
San Bruno, CA27 ژوئن 202323 دسامبر 2023تأیید شده
$167,149–$216,000
سطح ⁨III⁩
Sunnyvale, CA22 ژوئن 20233 دسامبر 2023تأیید شده
$144,000–$216,000
سطح ⁨III⁩
San Diego, CA20 ژوئن 202314 دسامبر 2023تأیید شده
$182,606
سطح ⁨II⁩
Bellevue, WA1 ژوئن 202319 ژوئن 2023تأیید شده
$159,016
سطح ⁨IV⁩
Bentonville, AR26 مه 20239 نوامبر 2023تأیید شده
$180,250
سطح ⁨III⁩
Dallas, TX24 مه 20235 ژوئن 2023تأیید شده
$180,250
سطح ⁨III⁩
Dallas, TX10 مه 20235 ژوئن 2023تأیید شده
$167,149–$216,000
سطح ⁨III⁩
Sunnyvale, CA19 آوریل 202312 اکتبر 2023تأیید شده
$167,149–$216,000
سطح ⁨III⁩
Sunnyvale, CA14 آوریل 20231 اکتبر 2023تأیید شده
$167,149–$216,000
سطح ⁨III⁩
Sunnyvale, CA10 آوریل 202313 سپتامبر 2023تأیید شده
$167,149–$230,000
سطح ⁨III⁩
Sunnyvale, CA6 آوریل 20231 اکتبر 2023تأیید شده
$167,149–$230,000
سطح ⁨III⁩
Sunnyvale, CA21 مارس 202317 آوریل 2023تأیید شده
$140,036
سطح ⁨IV⁩
Bentonville, AR15 مارس 202314 سپتامبر 2023تأیید شده
$150,000
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX23 فوریه 202313 مارس 2023تأیید شده
$139,545
سطح ⁨IV⁩
Dallas, TX10 ژانویه 202324 ژانویه 2023تأیید شده
$180,000
سطح ⁨III⁩
Andover, MA29 دسامبر 202216 ژانویه 2023تأیید شده
$180,000
سطح ⁨III⁩
Sunnyvale, CA20 دسامبر 202223 مارس 2023تأیید شده
$160,000
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX13 دسامبر 202226 دسامبر 2022تأیید شده
$140,000
سطح ⁨III⁩
Bentonville, AR8 دسامبر 20222 ژانویه 2023تأیید شده
$180,000
سطح ⁨III⁩
Sunnyvale, CA7 دسامبر 202225 مه 2023تأیید شده
$205,000
سطح ⁨II⁩
Sunnyvale, CA16 نوامبر 202221 آوریل 2023تأیید شده
$170,000
سطح ⁨III⁩
Dallas, TX7 نوامبر 202228 نوامبر 2022تأیید شده، سپس لغو شده
$180,000
سطح ⁨III⁩
San Bruno, CA3 نوامبر 202224 آوریل 2023تأیید شده
$190,000
سطح ⁨III⁩
Sunnyvale, CA1 نوامبر 202228 نوامبر 2022تأیید شده
$150,000
سطح ⁨III⁩
Bentonville, AR25 اکتبر 202221 نوامبر 2022تأیید شده
$140,000
سطح ⁨III⁩
Bentonville, AR25 اکتبر 202221 نوامبر 2022تأیید شده
$184,140
سطح ⁨III⁩
Sunnyvale, CA19 اکتبر 202218 آوریل 2023تأیید شده
$158,487–$194,275
سطح ⁨III⁩
Seattle, WA27 سپتامبر 20223 اکتبر 2022تأیید شده

⁨Senior Manager I, Software Engineering⁩ در تمام کارفرمایان →

سایر مشاغل در ⁨Wal-Mart Associates, Inc.⁩

حقوق‌ها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شده‌اند؛ آمارها فقط شامل درخواست‌های تمام‌وقت تاییدشده می‌شوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA می‌تواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: داده‌های افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ (آخرین تصمیم: ⁨30 ژوئن 2026⁩).